Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

07:31, 28 cze 2017
Pszczelarnia napisał(a)


Justyno,
co by tu napisać? Pokazuję dużo fot, przecież regularnie od 2011 roku. Piszesz, że klimaty dawkuję - hm, na to dawkowanie nie ma recepty.





widocznie jestem zachłanna chyba muszę cie odwiedzić ...bo to jedyna szansa na zaspokojenie mojej zachłanności

a sama też wiesz .ze twój ogród sie zmienia i co miesiąc inne widoki są aparatem trudno to uchwycić tak dokładnie
MAD 08:23, 28 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Ewa poranna kawa w Twoim ogrodzie wprawiła mnie w pozytywny nastrój na resztę dnia. Bije z niego tak niesamowity spokój... Ukojenie. Uwielbiam!

A z moimi "uprawami nie-warzywnymi" ide się schować.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
AnnaCh 08:35, 28 cze 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Pospacerowałam, zdjęciami "innym obiektywem" się delektuję, kawkę na ławeczce wypiłam, to teraz mam siłę do pracy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Milka 12:25, 28 cze 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Justyna przywiezie mi patyki tej hortensji, spróbuję ją dla Ciebie ukorzenic. Bardzo podobna jest Renate, w razie czego z mojej zrobię sadzonki, jeśli chcesz oczywiście
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gabriela 13:47, 28 cze 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Wpadłam na chwilkę, a tu takie widoki, dzięki Justyna.
No i jest tak: na pierwszym miejscu jest Coton Manor, a na drugim Pszczelrnia. Wg. gabrysiowej teorii najlepszych ogrodów, czyli takich do których natychmiast chcę się wprowadzić. Uściski.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Mala_Mi 14:45, 28 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anka_ napisał(a)
Roundap topinamburu nie bierze.


Jadąc do tyłu obejrzałam piękne foty.. kolejny ogród idealny......... i dobrze, że zachwycam się fotami, to łatwiej zniosę informację, że tego cholerstwa się z ogrodu nie pozbędę.. a już mi siedzi pod tujami i gdzie się da..

Grunt to przemyślane zakupy na łapu capu

Ewuś... szklarnia jest godna bycia w takim ogrodzie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
lindsay80 16:52, 28 cze 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zachwycające wszystko, a szklarnia jak marzenie!
____________________
Tu ma być ogród :)
Pszczelarnia 18:03, 28 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gabriela napisał(a)
Wpadłam na chwilkę, a tu takie widoki, dzięki Justyna.
No i jest tak: na pierwszym miejscu jest Coton Manor, a na drugim Pszczelrnia. Wg. gabrysiowej teorii najlepszych ogrodów, czyli takich do których natychmiast chcę się wprowadzić. Uściski.


Gabrysiu, Ty jak zrobisz porównanie światowe, to łza mio się w oku kręci. Coton Manor to ogró, który poznałam dzięki Tobie. A potem tam byłam, i potem znowu z Tobą.

I właścicielka już rozpoznawała te ogrodniczki z Polski.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Tess 18:48, 28 cze 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Pszczelarnia napisał(a)


To już jesteśmy 3 osoby (Madżenn też nie ma). U nas tuje w okolicy jako zabytki rosną.

A jak ktoś (ja) ma 3 tuje posadzone w czasach prehistorycznych które mają obecnie postać dorosłego drzewa to się liczy do "mania" czy "nie mania"?


Ewo, od zawsze lubię klimat Twojego ogrodu, ale obecnie, po zmianach jest po prostu cudowny. Delikatny i mocny jednocześnie. Mogę tu siedzieć i oglądać go ciągle od początku.
Ścieżka do strumienia, szklarenka, zielnik z fantastyczną ceglaną ścieżką - trafione w punkt. Zazdroszczę Ci konsekwencji w tworzeniu tego magicznego miejsca.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
magnolia 20:53, 28 cze 2017


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ja też beztujowa jestem!

Ewo, dla Ciebie kwiatek mojej róży- Jasminy w Flower circus.
Pamiętasz, pomagałaś mi wybrać malucha na kwiat cięty, z pękatym kwiatkiem.
Piękna jest, dzięki
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies