Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

mira 17:24, 27 gru 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ewa na spokojnie opowieść Twoją poczytałam i jestem pod wrażeniem treści a także ilustracji/foto - uroczo
przyjmij ciut spóźnione życzenia Imieninowe - dużo sił i czasu na siedzenie na ławkach w ogrodzie przy zastawionych stołach albo choćby z filiżanką czegoś w chwilach relaksu

pozdrawiam z filiżanką
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 17:38, 27 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Teź spóźnione źyczę nią posyłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monic 17:53, 27 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Ewuniu, cudne fotki świąteczne!! Zaczarowałaś mnie tym klimatem!!!
____________________
mój ogród Monika
Agania 17:59, 27 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bajecznie przygotowałaś wigilijny stół i udekorowałaś domek, będziem teraz jeszcze czytać baśnie z naszego dzieciństwa, tylko jeszcze jakby było komu

U mnie Królowa śniegu gości

Spóźnione imieninkowe spełnienia marzeń zostawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kuklik 10:25, 29 gru 2014


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Opowieść wigilijna mnie urzekła... przeczytałam dopiero dzisiaj, święta bez komputera Dzieci z Bullerbyn to dla mnie bardzo szczególna książka... Terapeutyczna... Kiedy byłam dzieckiem, bujna wyobraźnia w nocy produkowała dla mnie lęki i koszmary, nie mogłam spać, bałam się ciemności... Wtedy w środku nocy brałam opowieści o dzieciach z Bullerbyn, czytałam długo i wbrew lękom. Ich prosta i radosna rzeczywistość uspokajała mnie i potem mogłam już dalej spać. I tak wiele miesięcy... Z lęków w końcu wyrosłam, sentyment do Dzieci z Bullerbyn pozostał Kupiłam swoim dzieciom, ale wolały Paddingtona
Dziękuję za opowieść... cudna...
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Mariusz 12:22, 29 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Pszczelarnia napisał(a)
Mariusz, na czym najlepiej przeszczepić/zokulizować gruszę? Wiem, że na kaukaskiej ale skąd wziąć podkładki?

Na telefon, wysyłają, po nowym roku podam Ci na pw. adres. Można też wysiać. Problem w tym, że nie bawią się w wysyłki małych ilości. Można też na pigwie, ale nie praktykowałem.

Fajna opowieść, jeszcze tylko brakuje dużej gruszki (albo lipy - już dobrze nie pamiętam tej opowieści) między zagrodami
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Margarete 16:21, 29 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ależ tu u ciebie klimatycznie EWO !
Wpadłam poglądac bombki o których pisałas u Mariolki-Pani przyrody a...zastałam przypowieść o buku (wspaniałą!) i klimatyczne wspomnienie mojej lektury z dzieciństwa.....ja tez uwielbiałam Dzieci z Bulerbyn....
Twój dom w świątecznej szacie, to co piszesz i jak piszesz.......super !
Czekam na inne podobne opowieści Ewciu, zycze udanego i szczęsliwego Nowego Roku i zostawiam spóźnione buziaki imieninowe
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anabell 17:31, 29 gru 2014


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Ewo! dziękuję za opowieści, podesłanie nastroju, przypomnienie lektur dziecięcych, ach! to westchnienie do najpiękniejszych czasów.

Życzę serdeczności na każdą okoliczność.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Tess 17:59, 29 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dużą dawkę pozytywnych fluidów znalazłam dziś u Pszczółki, za co Ci Ewo bardzo, bardzo dziękuję. Piękną masz duszę.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
ana_art 18:25, 29 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ewa uśmiałam się u Małej_Mi z Ciebie
kto to mówi, że polotu i fantazji w bylinach nie ma, oj Ewa....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies