Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

popcorn 15:39, 22 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Any news?
To mój ulubiony ogród, jak wyglądają prace nad kolejnym, obok, tych samych właścicieli? Zdradzisz Danusiu?
No i zdjęcia ogrodu z lustrem by mnie bardzo ucieszyły, chyba nie tylko mnie

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mania0 21:53, 22 lip 2014

Dołączył: 22 lip 2014
Posty: 56
Witam serdecznie
Od kilku dni przegladalam watek, tak jak chyba wszystkim ogrod bardzo mi sie podoba Mialam wiele pytan ale czytajac dalej uzyskiwalam odpowiedzi Mam jednak pytanie, na ktore nie znalazlam odpowiedzi a mianowicie czy dom ma na okolo opaske czy rabaty, rosliny sa bezposrednie przy scianach domu? Pytam bo mam dom otoczony kraweznikiem i wysypany kamien i nie wiem czy robic przy tym rabaty czy lepiej to zlikwidowac i polaczyc... Jesli ktos moglby mi cos podpowiedziec to bylabym wdzieczna
popcorn 11:30, 25 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja mam opaskę, a i tak rośliny włażą na dom Ale opaska uniemożliwia zamakanie ścian domu/fundamentów gdy podlewam rabaty - więc ja bym z niej nie rezygnowała
____________________
Mój nowy ogródek
Mania0 11:10, 27 lip 2014

Dołączył: 22 lip 2014
Posty: 56
Bardzo dziękuję za odpowiedz W takim razie zostawiam:]
Gardenarium 11:13, 27 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
popcarol napisał(a)
Any news?
To mój ulubiony ogród, jak wyglądają prace nad kolejnym, obok, tych samych właścicieli? Zdradzisz Danusiu?
No i zdjęcia ogrodu z lustrem by mnie bardzo ucieszyły, chyba nie tylko mnie

pozdrawiam!


To nie jest ogród obok, a kolejny - dalszy ciąg ogrodu z lustrem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:14, 27 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mania0 napisał(a)
Witam serdecznie
Od kilku dni przegladalam watek, tak jak chyba wszystkim ogrod bardzo mi sie podoba Mialam wiele pytan ale czytajac dalej uzyskiwalam odpowiedzi Mam jednak pytanie, na ktore nie znalazlam odpowiedzi a mianowicie czy dom ma na okolo opaske czy rabaty, rosliny sa bezposrednie przy scianach domu? Pytam bo mam dom otoczony kraweznikiem i wysypany kamien i nie wiem czy robic przy tym rabaty czy lepiej to zlikwidowac i polaczyc... Jesli ktos moglby mi cos podpowiedziec to bylabym wdzieczna


Przegapiłaś ten moment bo dokładnie jest pokazane na początku wątku, że jest opaska. To wymóg wydziału budowlanego, aby odebrać dom do użytkowania, musi być opaska.

Tutaj to jest

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1033-ogrod-z-lustrem?page=4
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mania0 11:50, 27 lip 2014

Dołączył: 22 lip 2014
Posty: 56
Ślicznie dziękuję za odpowiedz i link akurat te zdjęcia mi się nie wyświetlały bo te z roślinkami i ogrodzeniem pamiętam W takim razie ide dalej czytać i planować
Pozdrawiam serdecznie
Gardenarium 11:53, 17 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ciąg dalszy ogrodu z lustrem rozpoczynają dość katastroficzne zdjęcia
Nie przestraszcie się, bo efekt będzie powalający, ogród się zmienił w bajkę

Było tak, z powodu zalewania tej działki umarły wszystkie drzewa, to był bardzo smutny widok.



Wkroczyła nasza dzielna brygada ogrodowa





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:54, 17 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Krzaki, chwasty i ruina, kolejne etapy naszego serialu pozwolą Wam zobaczyć jak odmienić ogród, jeśli się tylko chce. To serial dla niedowiarków




Rozpoczęliśmy od wielkiego ogniska





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:55, 17 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A to zdjęcie mi się nawet podoba




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies