Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

Gardenarium 20:36, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zielona napisał(a)
Nagietki urocze. Kwiatki chyba jadłaś u Amaro, prawda Danusiu? Teraz sama będziesz je podawać


Dzisiaj zasmakowałam rukoli i szczypiorku Sałatę zaś chłopaki popróbowali

Płatki nagietków jadłam u Amaro i fiołki i kwiatki rukoli i begonie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:38, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
myszorek napisał(a)
Danusiu, nie wywiało Cię dzisiaj na tym warzywniaku? Ślicznie jak zwykle wszystko obsadzone. Lubię te pomarańczowe nagietki.


Jeszcze nie koniec kwiatów w warzywniku, tylko muszę zobaczyć co wzejdzie, bo siem pogubiłam w tym gąszczu. Wiało i zimno. Pogrzebałam trochę u siebie na froncie, wywaliłam zmarznięte turzyce.. dumałam, ale w zasadzie to tak zaśmieciło ogród, że odkurzanie niezbędne, od nowa ta sama robota.

Pozostały warzywa ciepłolubne.. ale na nie za wcześnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ruffi 20:44, 14 kwi 2015

Dołączył: 22 sty 2015
Posty: 50
Gardenarium napisał(a)
wywaliłam zmarznięte turzyce..


Które nie przetrwały zimy?
Zielona 21:24, 14 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)

Płatki nagietków jadłam u Amaro i fiołki i kwiatki rukoli i begonie


Pamiętam, że o tym pisałaś i pomyślałam, że teraz sama będziesz je przyrządzać

Czy Właściciele ogrodu oddali Tobie całkowicie pod opiekę warzywnik? Jak często będziesz musiała go doglądać?
Sebek 21:28, 14 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
To najprawdopodobniej najbardziej wypasiony warzywnik w Polsce Pięknie jest, a co dopiero będzie w szczycie sezonu

Utwierdziłaś mnie w tym, że swojego na pewno nie pokażę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 21:31, 14 kwi 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gardenarium napisał(a)
Widać to po moim stroju Zorro normalnie










Danusiu moj milorzab tez ma taki zółty nalot na pniu, co to jest?

Lubie jak piszesz, ze improwizujesz czuje sie wtedy lepiej bo u mnie zawsze improwizacja .....

Tulipany wystawowe musze w tym roku zainwestowac w jakies cuda
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Gardenarium 21:33, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek, nie rób tego. Wypasiony to on nie jest, bo jeszcze będą cynie i inne kwiaty. Dostałam nasiona z Anglii
Będą pomidorki, jest jarmuż, będą cukinie, fasolka szparagowa, nie wiem tylko czy miejsca starczy, bo dzisiaj 20 truskawek posadziłam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 21:42, 14 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No to rywalizacja na warzywniki! Podejmuje wyzwanie ...chyba, yyyy jeszcze tego za bardzo nie przemyślałam... yyy pewnie polegnę ale co tam! Do odważnych świat należy

No ale żeby sałatą drzewa obkładać?! Toż to genialne!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Jana 13:25, 15 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Piękny ogród i godny pozazdroszczenia warzywnik... Pomysły super. Wpadły mi w oko świerki sadzone koło siatki - czy mogę zapytać na jaką wysokość urosną i w jakiej odległości są posadzone od siatki? pytam gdyż chcę się odgrodzić od sąsiada, jego dom jest od mojej siatki w odl. ok.4-5 metrów i zastanawiam się nad posadzeniem czegoś (rozważam też tuje, które mam posadzone prtopadle do tej siatki lub inne), a obawiam czy nie będzie miał do mnie pretensji, że mu zacieniło działkę?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Pszczelarnia 13:33, 15 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusia, Ty to nazywasz improwizacją a dla mnie to jest artyzm.

A właścicielom na pewno posmakuje jeszcze: szczaw gajowy (rumex sanguineus)
z niskimi daliami - bajka.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies