Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

KasiaBialofi... 19:33, 19 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Bogdzia napisał(a)


Dużo zalezy od tego jakie azalie wsadziłas czy wielkokwiatowe czy te niskie japońskie. Zima przyszła w tym roku bardzo późno więc zdążyły się ukorzenic ale japońskie maja jednak niską wytrzymałosc na mrozy i jeżeli właśnie je posadziłas to mogły zmarznąc, jednak nie spiesz się z ich wykopywaniem bo bardzo często odbijaja i choc nie zakwitna to mogą się odbudowac i zakwitnac w przyszłym roku. Jesli są to azalie wielkokwiatowe to nic sie im stac nie powinno. Pozdrawiam Cie serdecznie.


Mam dwie takie i dwie takie. Wcale nie zamierzam z nich rezygnować. Chyba że mąż mi je posprząta gdy nie będę widzieć.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
an_tre 19:34, 19 mar 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Nie było mnie od piątku a tu takie zmiany, wielkie święto gratuluję Bożenko i życzę następnego pół tysiączka w tak miłej i twórczej atmosferze

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
andziulka 19:45, 19 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Bożenko, u Ciebie dziś wielkie święto!!!!!!!! Życzę Ci kolejnych 500 stronek !!!!!!! Spacer po Twoim ogrodzie, to sama przyjemność


____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Bogdzia 19:46, 19 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
bialofiolet napisał(a)



Dużo zalezy od tego jakie azalie wsadziłas czy wielkokwiatowe czy te niskie japońskie. Zima przyszła w tym roku bardzo późno więc zdążyły się ukorzenic ale japońskie maja jednak niską wytrzymałosc na mrozy i jeżeli właśnie je posadziłas to mogły zmarznąc, jednak nie spiesz się z ich wykopywaniem bo bardzo często odbijaja i choc nie zakwitna to mogą się odbudowac i zakwitnac w przyszłym roku. Jesli są to azalie wielkokwiatowe to nic sie im stac nie powinno. Pozdrawiam Cie serdecznie.


Mam dwie takie i dwie takie. Wcale nie zamierzam z nich rezygnować. Chyba że mąż mi je posprząta gdy nie będę widzieć.


Do tego nie możesz dopuscic bo szkoda by było.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:48, 19 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
andziulka napisał(a)
Bożenko, u Ciebie dziś wielkie święto!!!!!!!! Życzę Ci kolejnych 500 stronek !!!!!!! Spacer po Twoim ogrodzie, to sama przyjemność




Andziulka ale piekne kwiaty i takie miłe słowa. Bardzo Ci dziękuję. A jak Twoje zdrówko? cos tam czytałam o golfie, mam nadzieje że pomógł.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:51, 19 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Nie było mnie od piątku a tu takie zmiany, wielkie święto gratuluję Bożenko i życzę następnego pół tysiączka w tak miłej i twórczej atmosferze



Aniu bardzo dziękuje, ale nastepny sezon w ogrodzie to do pewnego stopnia powtórzenie poprzedniego.Pewnie dla czytajacych bedzie to juz mniej ciekawe-zobaczymy. Dziękuję Ci bardzo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ircia 19:54, 19 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Bogdziu - i ja gratuluję tak pięknego wyniku jak 500

____________________
Ogród Irci
Bogdzia 19:58, 19 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ircia napisał(a)
Bogdziu - i ja gratuluję tak pięknego wyniku jak 500



Irenko bardzo dziękuję. Nawet nie wiesz jak mnie ucieszył widok zielonych listeczków bukowych , mój bardzo ulubiony widok choc tulipany tez przepiekne.Bardzo dziekuję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Joanka 19:58, 19 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Skandal....... przespałam 500!

Gratuluję i życzę Bogdziu jeszcze co najmniej 500 pięćsetek





____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Bogdzia 20:02, 19 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Joanka napisał(a)
Skandal....... przespałam 500!

Gratuluję i życzę Bogdziu jeszcze co najmniej 500 pięćsetek







Joasiu komputer by tego nie przetrzymał.Bardzo Ci dziekuje za gratulacje, zyczenia i Chopina, jest piekny, ale dziś widziałam Twoje zdjecie dudka. gdzie je zrobiłas?--piekny ptaszek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies