Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 10:37, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kaprys napisał(a)
Błędów to ja tu nie widzę raczej pewną konsekwencję. Każdy ogród ma swój niepowtarzalny charakter i jak sama kiedyś dojdziesz do wniosku nie da się mieć wszystkiego w swoim własnym. No może przy takiej wielkości ogrodu jak Twój jest to prostsze tylko trzeba by mieć sztab ludzi do pomocy lub wykwalifikowaną firmę ogrodniczą. Własnymi rękoma , prowadząc dom, pracując i wychowując dzieci jest to bardzo trudne. Wiem to z własnego doświadczenia. A ogród ma dawać nam przyjemność a nie być tylko powodem do frustracji. Ja tak miałam i przystopowałam.Ale się mondraluje ale to z dobrego serca. Masz cudny ogród pozdrawiam


Święte Twe słowa (zwłaszcza o frustracji) - tak nie powinno być, muszę się z tego leczyć, a widzę już że znalazłam najlepszych lekarzy i lekarstwo - co daj Panie Boże Amen!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 10:39, 18 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Witam serdecznie "sąsiadkę". Dolny Śląsk się zagęszcza . I bardzo dobrze
Ogród marzenie, jak możesz być niezadowolona? Mój to dopiero esencja chaosu, a kilka razy mniejszy
I bardzo podobają mi się te szarości w nawierzchniach
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
bogumila 10:50, 18 paź 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Nowy,piękny ogród zagościł w Ogrodowisku.Witamy.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Wieloszka 10:55, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
zbigniew_gazda napisał(a)
Witaj Wieloszka. Daj Panie Boże każdemu z nas takiego ogrodu. Pięknie. Pokaż kilka zbliżeń jakie roślinki zastosowałaś.


Witam, z tymi "zbliżeniami" to niestety trzeba będzie poczekać do piątku, bo nie dość że sprzęt foto kiepski, to jeszcze ogrodniczce umiejętności fotografowania i czasu brak . Ale postaram się w wolnej chwili.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 11:02, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aga_pe napisał(a)
Witam serdecznie "sąsiadkę". Dolny Śląsk się zagęszcza . I bardzo dobrze
Ogród marzenie, jak możesz być niezadowolona? Mój to dopiero esencja chaosu, a kilka razy mniejszy
I bardzo podobają mi się te szarości w nawierzchniach


Witam,
no właśnie tak nas jakoś mało w tym regionie, a przecież pięknych ogrodów nie brakuje dookoła. Czyżby nie chcieli się pochwalić?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 11:11, 18 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
może jeszcze tu nie dotarli . Zaznacz się na mapie, to zobaczę czy jadę koło Ciebie w drodze do Wrocka. Zazwyczaj wjeżdżam od strony Zakrzowa
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 11:12, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Patasia napisał(a)
Witam serdecznie.Masz duży ogród-prawie jak ja Podoba mi się bardzo Twój styl ogrodu.Moje klimaty Pozdrawiam cieplutko i czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć .

Witaj Patasia! No właśnie jak sobie radzisz z tą wielkością ogrodu? Jak znajdujesz czas na dom, rodzinę i jeszcze ten ogrom prac ogrodowych? Ja czasem wymiękam ...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 11:15, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aga_pe napisał(a)
może jeszcze tu nie dotarli . Zaznacz się na mapie, to zobaczę czy jadę koło Ciebie w drodze do Wrocka. Zazwyczaj wjeżdżam od strony Zakrzowa

No to z Zakrzowa masz do mnie niedaleko! jak tylko dojdę do tego jak się zaznacza na mapie to na pewno to zrobię. jak już pisałam jestem początkująca w te klocki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
anka 11:18, 18 paź 2011

Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 127
Witaj,
pięknie masz poza tym nie napiszę nic nowego
Jak zobaczyłam to zdjęcie:



na obsadzenie tych dwóch jasnych prawie kwadratów też nie mam pomysłu

to pomyślałam o jednej z realizacji Danusi (chodzi mi o ciurkadełko )- ogród nowoczesny
pozdrawiam serdecznie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1060-ogrodek-do-przerobek
Wieloszka 11:23, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
barbara_krajewska napisał(a)
Witaj, wyjątkowy ład u Ciebie. Pięknie i starannie wszystko zaprojektowane. Kontynuuj więc, bo w dobrym kierunku zmierzasz Podobają mi się takie 'sterylne' ogrody

Witaj, a u Ciebie wszystko takie "podrośnięte" i cudownie kwitnące, nawet teraz, w drugiej połowie października! Ty jesteś z tych, którym robota w rękach się pali, niezależnie od samopoczucia, ale duuużo zdrówka życzę!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies