Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Patasia 12:32, 18 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
aga_pe napisał(a)

no to wiosną masz gościa

Już oblukałam na mapie. Ja jestem z okolic Bukowic, czyli w Domaszczynie jadę prosto w stronę Łoziny i Ludgierzowic

W Domaszczynie prosto, dalej też prosto przez Szczodre, tylko w lasku droga na Łozinę idzie w lewo a do mnie w prawo - Dobroszów.
No to trasa objaśniona, tylko dlaczego dopiero wiosną???


tak sobie pomyślałam, że to prawie zima....i po ogrodzie nie można pobuszować za bardzo. U mnie na przemian dzieciaki chore, a do tego, żeby mi się nie nudziło udzielam się społecznie na wsi. Czasami mam ochotę kupić pole przy lesie i tam się schować A już mam śliczne miejsce upatrzone .....tylko gorzej z funduszami heeheh



Aguś takie miejsce to marzenie !!! Szybko myśl bo ktoś ci zajmie tam miejsce.Będzie wielka szkoda.
____________________
aga_pe 12:39, 18 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
na razie facet się zastanawia, jeszcze się nie zdecydował na sprzedaż. Ja nie naciskam, bo spłacam inny kredyt
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Patasia 12:41, 18 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
aga_pe napisał(a)
na razie facet się zastanawia, jeszcze się nie zdecydował na sprzedaż. Ja nie naciskam, bo spłacam inny kredyt


To lepiej -spłacisz, kupisz
____________________
aga_pe 12:53, 18 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
i będzie sosnowo-brzozowy raj pod lasem

Zaraz Wieloszka nas stąd przepędzi za zaśmiecanie wątku
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
kaisog1 13:23, 18 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj

Nie rozumiem... no po prostu nie rozumiem jak można byc niezadowolnym z efektu swojej własnej, i do tego perfekcyjnej pracy?!
Ogród śliczny, co prawda ja wolę bardziej poczochrane ogrody ale lubię patrzec na taki ład i symetrię Podziwiam Cię....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Wieloszka 13:57, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Justi, Lena, Hania - witajcie - dzięki Waszym dobrym słowom mam naprawdę miły poranek (o kurczę już 14) więc i też popołudnie. Tak się obawiałam "ujawnić", a teraz jestem taka naładowana pozytywną energią, że najchętniej poleciałabym coś "działać" do ogrodu, tylko niestety w pracy jestem... A zanim dotrę do domu po wszystkich zajęciach moich chłopców będzie 18, no ale w ostatnich promieniach zachodzącego słońca zdążę kawkę wypić na tarasie (to moja ulubiona "czynność" ogrodowa)...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 14:04, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kaisog1 napisał(a)
Witaj

Nie rozumiem... no po prostu nie rozumiem jak można byc niezadowolnym z efektu swojej własnej, i do tego perfekcyjnej pracy?!
Ogród śliczny, co prawda ja wolę bardziej poczochrane ogrody ale lubię patrzec na taki ład i symetrię Podziwiam Cię....

Witaj, te "poczochrane" ogrody są takie romantyczne... uwielbiam je, ale trzeba się było na coś zdecydować
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Kaisia 15:10, 18 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Witaj. Jaki tutaj spokój w tym wielkim pięknym ogrodzie. Na prawdę nie wiem dlaczego jesteś niezadowolona, ja zupełnie nie widzę tych Twoim zdaniem niedoskonałości.
Jestem ciekawa co Twoim zdaniem jest niedopracowane
Przestrzeń łapie za serce, rewelacja.

Mam pytanko, widzę że na tarasie masz bardzo jasne płytki lub kamień, czy one się brudzą, bo też kupiliśmy takie jasności o podobnej strukturze na taras i teraz się martwię, bo wróbelki mi ćwierkały ze sobie z nimi nie poradzę.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Ewa 15:27, 18 paź 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Mamma Mia !!! Cudnie u Ciebie i elegancko
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Sebek 17:09, 18 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękny ogród - i jaka konsekwencja w kształcie rabat i sadzeniu - prosto jak struna
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies