Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

monteverde 21:12, 18 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
anka napisał(a)
Witaj,
pięknie masz poza tym nie napiszę nic nowego
Jak zobaczyłam to zdjęcie:



na obsadzenie tych dwóch jasnych prawie kwadratów też nie mam pomysłu

to pomyślałam o jednej z realizacji Danusi (chodzi mi o ciurkadełko )- ogród nowoczesny
pozdrawiam serdecznie

Witaj w naszej ferajnie, czemu chcesz obsadzać te kwadraty, mnie się podoba bardzo , minimalistycznie i schludnie, znasz "Minimalistyczny ogród" Danusi, nasadzenia masz przemyślane i ladnie zaprojektowane, chyba nie widziałaś mojego ogrodu?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
profus 21:18, 18 paź 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
Wieloszka napisał(a)
No i proszę, mój mąż najpierw się zdenerwował, że spędzam wieczór z forum i ogrodowiskiem zamiast z nim, a teraz się loguje i zaraz pewnie mnie nie oszczędzi, bo nigdzie nie napisałam, że ogród tworzymy, przerabiamy i pielęgnujemy wspólnie. Mężu,wybacz, wynagrodzę
Więc od tej pory będziemy też ten wątek redagować wspólnie - jako Wieloch i Wieloszka


Dobre, he, he

Może będzie rozmawiać, ustalać dalszy kierunek w tym wątku.
No to czekamy na słowo męża.
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
wieloch 21:19, 18 paź 2011

Dołączył: 18 paź 2011
Posty: 8
tyna napisał(a)

W sumie to bardzo mnie ciekawi co się Tobie nie podoba w swoim ogrodzie? Co jest takiego, że wymaga przeróbek ?
A może to tylko było coś w stylu kokietowania .

Pozdrawiam serdecznie.


Dobre pytanie!



muszę bronić mojej kobiety...
jako osobisty jej ogrodnik stanowczo zaprzeczam kokietrii, to techniczne wykształcenie i umiłowanie perfekcji, niestety i stety
witam wszystkich i dziękuję za naładowanie pozytywną energią , przyjemnie spojrzeć na swój ogród z innej perspektywy
pozdrawiam
____________________
osobisty ogrodnik wieloszki
Bogdzia 21:21, 18 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Witaj. Ja kiedyś też miałam dośc dużą przestrzeń na ogród (choc nieco mniejszą).Sadziłam i nic nie było widac. Znajomi mówili na mój ogród lądowisko. A teraz chętnie bym jeszcze coś posadziła a już nie ma gdzie.Trochę to potrwa ale już jest pięknie więc można bez pośpiechu pracowac dalej.Powodzenia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
barbara_kraj... 21:27, 18 paź 2011


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
monteverde napisał(a)

Witaj,
pięknie masz poza tym nie napiszę nic nowego
Jak zobaczyłam to zdjęcie:



na obsadzenie tych dwóch jasnych prawie kwadratów też nie mam pomysłu

to pomyślałam o jednej z realizacji Danusi (chodzi mi o ciurkadełko )- ogród nowoczesny
pozdrawiam serdecznie

Witaj w naszej ferajnie, czemu chcesz obsadzać te kwadraty, mnie się podoba bardzo , minimalistycznie i schludnie, znasz "Minimalistyczny ogród" Danusi, nasadzenia masz przemyślane i ladnie zaprojektowane, chyba nie widziałaś mojego ogrodu?

A ja na tych kwadratach widzę po jednym iglaku prowadzonym w 'chmurki'
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
wieloch 21:27, 18 paź 2011

Dołączył: 18 paź 2011
Posty: 8
Bogdzia napisał(a)
Witaj. Ja kiedyś też miałam dośc dużą przestrzeń na ogród (choc nieco mniejszą).Sadziłam i nic nie było widac. Znajomi mówili na mój ogród lądowisko. A teraz chętnie bym jeszcze coś posadziła a już nie ma gdzie.Trochę to potrwa ale już jest pięknie więc można bez pośpiechu pracowac dalej.Powodzenia.



Zerknąłem na zdjęcia Twojego ogrodu i aż mnie kręgosłup zabolał, piękny a mój kręgosłup docenia nakład pracy...

Pozdrawiam
____________________
osobisty ogrodnik wieloszki
Sebek 21:33, 18 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
barbara_krajewska napisał(a)


Witaj,
pięknie masz poza tym nie napiszę nic nowego
Jak zobaczyłam to zdjęcie:



na obsadzenie tych dwóch jasnych prawie kwadratów też nie mam pomysłu

to pomyślałam o jednej z realizacji Danusi (chodzi mi o ciurkadełko )- ogród nowoczesny
pozdrawiam serdecznie

Witaj w naszej ferajnie, czemu chcesz obsadzać te kwadraty, mnie się podoba bardzo , minimalistycznie i schludnie, znasz "Minimalistyczny ogród" Danusi, nasadzenia masz przemyślane i ladnie zaprojektowane, chyba nie widziałaś mojego ogrodu?

A ja na tych kwadratach widzę po jednym iglaku prowadzonym w 'chmurki'


Rzeczywiście bonsai tam pasują
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
justi 21:39, 18 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Takie niskie chmurki może?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Wieloszka 21:47, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Monteverde, oczywiście, że widziałam Twój ogród, ale jak mi napisałaś, że nie, to od razu weszłam jeszcze raz, żeby się upewnić, bo tyle już tu piękna widziałam na Ogrodowisku, że mogło mi się pomylić. Twój ogród jest... brak mi słów - fantastyczny i po prostu z DUSZĄ. Mój też kiedyś taki będzie (chyba)
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 22:04, 18 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742

No i widzicie - piszecie, że niby tak idealnie, a nie brakuje Wam pomysłów na zmianę i obsadzenie choćby tego jednego klombu. Ja "niestety" też uważam, że najlepsze będzie bonsai, tylko ceny odstraszają. Nie pozostaje mi nic innego, jak zacząć zbierać do skarpety
Miałam swego czasu jeszcze inny pomysł: buk purpurea pendula, ale we wszystkich szkółkach we Wrocławiu i okolicach były całe oblepione mszycą i wszyscy szkółkarze wyjątkowo zgodnie twierdzili, że u buków to normalne, trzeba pryskać. Przeraziło mnie to i zrezygnowałam . A w Danusiowych realizacjach tyle czerwonolistnych buków - nie są atakowane przez żadne szkodniki i choroby?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies