Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Syla 09:32, 15 sie 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Monic napisał(a)
Witaj, Sylwio
Rzadko wypowiadam się na forum, ale musiałam u Ciebie zostawić ślad - jestem pod wielkim wrażeniem ogrodu, jaki tworzysz i pracy, jaką w niego wkładasz. Przepięknie!! Kule cisowe mnie oczarowały, podobnie jak cały asortyment Twojej pobliskiej szkółki. Czy ona daleko od Krakowa? Może i ja mam gdzieś w okolicach taką szkółkę, a nie wiem o tym? ...


Witaj Monic w moich skromnych progach i zapraszam częściej Szkółka w której kupiłam kule cisowe na pniu znajduje się w Krakowie.
Udało mi się tam również zarezerwować 100 szt wrzośców ,czekają na mnie
Zazwyczaj to szukam roślin w moich okolicach. A jak mam jakiś problem to proszę o pomoc pana, który zajmuje się ogrodnictwem i on mi wynajduje rośliny w innych miejscach i przywozi pod dom.
Dla mnie to i tak lepiej bo nie mam dużego auta i nie muszę się martwić o transport.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:35, 15 sie 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Lena napisał(a)
Sylwia witaj
U mnie pada od rana a dziewczynki moje tak się cieszyły na "odpust" i kolorowe kramy....A jak z drugiej strony Krakowa?Też mokro?
Pozdrawiam
Lena


Witaj Lenko ...... lało okropnie w nocy a teraz widzę , że pogoda po malutku się klaruje
Buziaki dla dziewczynek
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 09:37, 15 sie 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Joanka napisał(a)
Od od wtorku pewnie zacznie znowu szaleć
A my będziemy z utęsknieniem czekać na nowe zdjęcia z efektami ogrodowych rewolucji


Asiu nie od wtorku ale ciiiiicho-sza !!!! czyściłam sobie wczoraj kostkę z mchu i chwastów nożykiem , tak żeby mnie nikt nie widział
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Monic 09:39, 15 sie 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Nawet w niedzielę nie odpoczywasz?
____________________
mój ogród Monika
Syla 10:24, 15 sie 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Bardzo dużo pracy przede mną . Zastałam ogród w opłakanym stanie. Dużo chwastów i liści , które są niesamowicie uciążliwe. Przez tydzień kiedy mnie nie było przechodziły burze, także wszystko mokre. Boję się o bukszpany, niektóre zaczynają żółknąć, pewnie z nadmiaru wilgoci. Muszę wyczekać moment aby podlać na grzyba.

Zrobiłam zdjęcia i oto one

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:26, 15 sie 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Monic 10:27, 15 sie 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Ojej, to coś jak u mnie - straszne utrapienie z tymi chwaściorami i plewienie non stop. Czy obok sąsiadujesz z ogródkami, czy z łąkami?
____________________
mój ogród Monika
Syla 10:28, 15 sie 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:29, 15 sie 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jak widać na załączonych obrazkach obrodziły chwasty Tych to niczym nie trzeba żywić
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 10:30, 15 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ooo - a jednak i Ty masz jakieś chwaściki
Pokazuj więcej fotek ze swojego ogrodu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies