Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Gardenarium 12:29, 05 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ja jednak uważam że tych kamieni jest za dużo, zdecydowanie dominują one nad roślinami. Nie są to właściwe proporcje, dlatego zmienię całkowicie wygląd tego ogrodu. Nowy projekt, nowy ogród.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 16:15, 05 gru 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380

Kamienie układałam od dołu , żeby się wzajemnie podtrzymywały i bynajmniej nie osuwały . Mam 5-latka w domu , który pomysłami nie szczędzi. Stąd również dla jego bezpieczeństwa zrobiłam test na własnej osobie. No i się nie osuwają
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:27, 05 gru 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dołączam jeszcze parę zdjątek z dzisiejszego spacerku . Pogoda jak marzenie a co za tym idzie. Krajobraz - dla oczu i duszy błogość.


moje sąsiadki lipy od wiosny do jesieni dają popalić ale za to zimą rekompensują swoim wyglądem




____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:37, 05 gru 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pozdrowienia ze spaceru dla Wszystkich Ogrodowiskowiczów )) Obok mnie , moja najmniejsza pociecha , która co niedzielę rano robi mi pobudkę na oglądanie " Maja w ogrodzie" . Obowiązkowo nagrywane !

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
goniak 16:37, 05 gru 2010


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Piękne widoki, to w zimie lubię
____________________
Małgosia mój zielony świat
Syla 17:06, 05 gru 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Oj tak ..... charakterek i temperamencik jak się zawezmę to kijem nie przegoni W zimie rehabilitacja a na wiosnę..... dawaj ...... Ale ile z tego przyjemności i własnej satysfakcji.
Tak ...... mam wsparcie psychiczne . Męża całymi dniami brak a starszy pełnoletni ma teraz inne zainteresowania Ale podziwiają mój zapał )))

Ps. wypadało się pokazać
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 18:10, 05 gru 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jak to u siebie napisałaś ....... zdjęcia robią swoje ale dziękuję )) dzieci odmładzają (różnica wieku 13 lat) a i praca w ogrodzie służy urodzie ..... ha ha ale się zrymowało Pozdrawiam .

Właśnie spaceruję po Twoim ogrodzie i podziwiam ogrom pracy. Jak byśmy zebrały się wspólnie w jednym miejscu , to w jeden dzień cel byłby osiągnięty .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Matka 18:16, 05 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
to ja sie do Waszej dwójki przyłaczam i zapraszam do swojego ogrodu-w trójkę zrobimy mój ogród w mig!a wiecie ile w nim pracyhehe...

Sylwia, ja też tarmosiłam się z kamolami więc moge Ci trochę pomóc
____________________
U Matki
Syla 18:39, 05 gru 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ok .... dzięki .... jak tylko Danusia poda hasło , że skalniak rozbieramy to zapraszam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Matka 18:46, 05 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
mój sklaniak też do poprawki i to wielkiej więc najpierw do mnie!chociaż skarpę będę miała ładną!Wasze ogrody już są cudne więc najpierw u mnie!
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies