Gdzie jesteś » Forum » Tarasy i balkony » Kompozycje na balkony, parapety i balustrady

Pokaż wątki Pokaż posty

Kompozycje na balkony, parapety i balustrady

BarbaraM 20:25, 12 maj 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Ja wklejam swoje skrzynkowe pomysły które udało mi się w tym roku wyprodukować.


Lewkonie z petuniami.Piękny zapach.





Heliotrop z tymiankiem i "czymś" jeszcze.





Dalia z sanwitalią.





____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Ola54 14:22, 09 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Jeden z moich tarasów Planuję odgrodzić go z jednej strony [od ruchliwej drogi], ale to w przyszłości bo nie mam pomysłu. Na razie wyglada tak
od strony działki



od strony ulicy, tu jest trochę cienia od starych jabłonek


natomiast przy tarasie weściowym na parapecie
nebel 23:03, 17 paź 2014


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Chcialabym pokazac swoją kompozycje na balkon. To rosliny, ktore posadziłam wczesną wiosną i do dzisiaj bez przerwy kwitną i są piękne.

Nawożę je i podlewam systematycznie.

Lubię zestawienie żółtego i fioletu. A moje zdjęcie niestety nie oddaje w pełni uroku tej kompozycji. Niemniej polecam
____________________
Ogród Nebel
nina 12:04, 25 mar 2016


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 85
To wiszące z ostatnich fotek jaką ma nazwę?
____________________
Gardenarium 15:15, 25 mar 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tojeść rozesłana 'Aurea'
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewelaa74 11:01, 12 maj 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
A oto moja kompozycja na sezon 2016.

Rośliny są jeszcze malutkie ale wierzę w to, że urosną i będzie niesamowity efekt. Po raz pierwszy u mnie trawa VERTIGO - ta w najwyższej donicy. W średniej jest różowa pelargonia i niebieska lobelia, a w najniższej rozplenica japońska.

____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Kokesz 07:41, 19 sty 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogródek warzywny na balkonie

A to moje zbiory, pomidorki w butlach 5l po wodzie mineralnej w jutowych osłonkach po ziemniakach z zaprzyjaźnionego warzywniaka
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 07:41, 19 sty 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogródek warzywny na balkonie

Wiosna

Lato

Jesień

Oj, chyba się trochę rozpędziłam
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
AgaCzek 23:01, 08 kwi 2017


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
A ja co roku na imieniny - robię mojej Mamie balkon (to już taka nasza tradycja) zasady są proste - ma być kolorowo i pachnąco (po lewej niewidocznej na zdjęciu części na dole są pachnące i kwitnące zioła)


Może nie jest to kompozycja wysokich lotów ale dla nas balkon wygląda ślicznie. Pelargonie na górze mają szanse na przetrwanie tylko jeśli posadzone są bardzo gęsto - nie da się przekonać gołębi by spadały robić sobie gniazda do kogoś innego co roku mimo patyczków łamią części pelargonii.

____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
grzesio 16:09, 07 maj 2017

Dołączył: 24 kwi 2017
Posty: 30

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Trawnik spalony / zniszczony nawozem

A tak na osłodę zrobiłem sobie taki kwietnik.

____________________
Grześ
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies