Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

as226 18:09, 23 mar 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
EPODLAS napisał(a)
Dzisiaj było tak pięknie, a ma przyjść ochłodzenie. Chociaż marzec był i tak do tej pory wspaniałomyślny. Na działce byłam w niedzielę. Tak było fajnie że nie chciało mi się do domu jechać. Najbardziej ucieszyły mnie irysy Katharina Hodgikin, tak ślicznie wyglądały pod krzewami. Krokusy jeszcze niektóre niekwitły, ale jak pojadę to już chyba zobaczę tylko przekwitłe kwiaty.
A to moje niedzielne widoczki ogrodowe i nie tylko.
A to co tak ucieszyło moje oczy.





Mam pytanko, czy przylaszczki u was już wychodzą, bo u mnie nie. Już się martwię. A tak je lubię.
A to poza ogrodowe widoki, zaprojektowane przez projektanta, który patrzy na nas z góry.








Bożenko cudne zdjęcia, jak zawsze Zdrówka Ci życzę, moje dzieciaczki też chore pozdrowienia śle
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Agania 20:14, 30 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iryski cudowne, krokusiki też, fajne masz okolice pod obiektyw....stary mostek i jakże piękne odbicia w wodzie, brzozy aż się wyginają do tej wodnej przestrzeni....Nie daj się przeziębieniu, bo kto nam będzie takie zdjęcia zostawiał
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgocha1960 10:50, 31 mar 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,witam się cała w napięciu,bo zostały już tylko 2 tygodnie do terminu.Marta jest tak zachwycona twoimi zdjęciami,ze bedzie cię z lekka prosiła o sesję zdjęciową po porodzie,bo to czysty profesjonalizm.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
EPODLAS 23:29, 31 mar 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
malgocha1960 napisał(a)
Bożenko,witam się cała w napięciu,bo zostały już tylko 2 tygodnie do terminu.Marta jest tak zachwycona twoimi zdjęciami,ze bedzie cię z lekka prosiła o sesję zdjęciową po porodzie,bo to czysty profesjonalizm.


Małgosiu, ja jestem skromnym amatorem, ale mogę spróbować zrobić fotki juniorowi. Już widzę jaka będziesz szczęśliwa. Na pewno wszystko będzie dobrze i wnuczek zdrowy i silny pojawi się w rodzinie.
____________________
Mój ogród
malgocha1960 13:34, 01 kwi 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,bijesz na głowę wielu profesjonalistów.Będziemy w kontakcie,bo jak będziesz na działce to rzut beretem,Roman najwyżej pojedzie po ciebie jak będziesz bez Józka.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
kitek81 18:45, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
powtarzałam to nie raz, ale powtórzę kolejny i tak w nieskończoność-masz talent i robisz piękne zdjęcia, potrafisz ująć nawet najmniejszy szczegół! brawo!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
EPODLAS 22:45, 01 kwi 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Dziewczyny zrobiła się paskudna pogoda, dzisiaj u nas grad padał. Mam nadzieję że w ogrodzie nic złego się nie stanie, przecież mrozu nie ma. A było tak ładnie. No ale to przecież dopiero 1 kwietnia i wiosna dopiero się zaczęła.
Zerwałam w niedzielę gałązki forsycji, pięknie się rozwinęły w wazonie, do świąt chyba nie wytrzymają. Ale chociaż utrwaliłam ich piękno.
____________________
Mój ogród
Agania 22:51, 01 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękny akcent wiosenny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
yolka 17:40, 02 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Sama nie wiem co piekniejsze, forsycja czy fotografia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Karol99 17:41, 02 kwi 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Pięknie!!
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies