Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 21:51, 19 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Krysiu, podrosła. Szkoda, że musialam ją dwa razy przesadzać. Gdyby nie to, z pewnością bylaby wieksza!



Basiu cieszy mnie ,ze tak pieknie rośnie juka od Ciebie pięknie kwitnie,host mam juz sporo rozmnożonych zrobie w niedziele zdjecia to może sobie jakąś upatrzysz pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:59, 19 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Krysiu, co u Ciebie! Nie zamówiłam w końcu.. czarną malinę dorwałam u nas na targu A Święto Kwiatów już za tydzień! Jedziemy? Spotkamy się?

PS 3-4 sierpnia jest koło Jarocina, ok 150 km od nas od Ciebie bliżej, impreza - dni otwarte w szkółce róż Rosarium p. Chodun. 10% rabatu na róże, a mają ich imponującą kolekcję. Może się wybierzemy? Bożenka jest chętna.


buziaki!
k.

Karolina witaj ,na święto kwiatów pojade i jasne ,że się spotkamy co do Jarocina to kusisz pomyśle o tym aa zapraszam 19 sierpnia na wystawe rolno spożywcza tez bedzie duzo wystawców jak w ubiegłym roku
W domu skonczyliśmy sypialnie i korytarze,spimy juz w swoich sypialniach teraz salon i kuchnia ,ale najpierw musimy ocieplić dom i chyba jutro to z M zaczniemy klejenie styropiany to jak puzzle praca dla kobiet jak to powiedział jeden "fachowiec" .
Kuchnia to dla mnie nielada wyzwanie, nie moge sie zdecydowac,ale bedzie dobrze lazienka mi sie udała to i z kuchnia dam rade
Zaczełam już wybierać sprzęt-lodówka,kuchenka,piekarnik i może mikrofala pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:03, 19 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Troche moich rabatek




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:05, 19 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145





____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:06, 19 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 14:58, 20 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, jak pięknie u Ciebie!! Myśl nad Jarocinem, myśl!!

Fajnie że budowa się posuwa do przodu, podziwiam za ogrom pracy!!! Na pewno Ci wyjdzie, łazienka super, to i kuchnia będzie lux Ocieplacie też sami? Chylę czoła!! Ale to rzeczywiście niezbyt ciężka praca (w porównaniu do innych podczas budowy domu...). Powodzenia!!

Za tydzień więc się widzimy!! 19ty sierpnia to poniedziałek, musiałabym urlop brać, więc raczej nic z tego:/ zwłaszcza że za tydzień coś kupię pewnie, no i w Rosarium na pewno też i to nie mało

pozdrawiam serdecznie!
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 18:20, 20 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina 18 sierpnia do Jarocina chyba pojade tak mi narobiłas ochoty ,to sie umówimy jak pojade to duzym samochodem -miesci sie 5 osób i duuuuzo sadzonek ,ale na pace to dziewczyny pozostałe dojada do mnie w koncu jestem na trasie przejazdu umówimy sie pożniej
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 21:44, 21 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, super! Zarezerwuj sobie też 10. sierpnia, szczegóły na priv
18go sierpnia nie dojadę, 17go jedziemy zawieźć Młodą do moich Rodziców -zostaje u Nich do końca wakacji...

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
barbara_kraj... 00:26, 22 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No proszę, tyle roślin i tak już kolorowo, jakby ogród z dziesięć lat istniał!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Krys 23:14, 23 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Basiu oj tam 10 4 idzie ale szybo zleciało
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies