Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 22:53, 11 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
paniprzyroda napisał(a)
Bardzo dorodne te roślinki, albo ziemia dobra, albo dobrze o nie dbasz, lub jedno i drugie ładny kolor naparstnicy, delikatnie różowy, doskonała do zestawień z różami
Pozdrawiam. Hortki doskonałe


Ziemia dobra a w tym roku mało nawoziłam z braku czasu,tylko pokrzywa zamoczyłam jeszcze wrotycz i mysle,że można nm jeszcze podlac bo mogą byc krewetki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 10:22, 12 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysia, no padłam! Cudną masz tę vanilkę, taka wielka, ale kwiaty jakie sztywne! moje leżą wszystkie na ziemi, utytłane w błocie:/ brr.
Trawy jakie dorodne! I jakie duże własne żurawki! suuper

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:13, 12 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Vanilka cudna. Ja kupiłam w tym roku , ma 4 kwiatki ale leżały pokotem . Przywiazałam to ledwie stoja takie giętkie gałązki. Krysiu szukałam choc jednego chwasta a nic nie znalazłam, a stale piszesz ze nie masz czasu to kto to pieli??? Do Ani mozesz sie z nami wybrac jesli chcesz. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 20:14, 13 sie 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Vanilka cudna to na razie moje marzenie wśród hortek, innych mam pod dostatkiem. Limka zawsze będzie cudniasta przez ten zielonkawy odcień.

I ładna rozplenica- szybko kwitnie

a trawka palmowa od Ciebie cieszy bardzo przez ten kolor zawsze świeżo-wiosenny. Dzięki za nią. I żurawki mają się dobrze, znowu je podzielę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Krys 23:00, 13 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Krysia, no padłam! Cudną masz tę vanilkę, taka wielka, ale kwiaty jakie sztywne! moje leżą wszystkie na ziemi, utytłane w błocie:/ brr.
Trawy jakie dorodne! I jakie duże własne żurawki! suuper

pozdrawiam!!

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:02, 13 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Vanilka cudna. Ja kupiłam w tym roku , ma 4 kwiatki ale leżały pokotem . Przywiazałam to ledwie stoja takie giętkie gałązki. Krysiu szukałam choc jednego chwasta a nic nie znalazłam, a stale piszesz ze nie masz czasu to kto to pieli??? Do Ani mozesz sie z nami wybrac jesli chcesz. Buziaki.

Bożenko są chwasty tylko obiektyw ich nie chwyta Moje hortensje mają podpory ze szpilek ,M mi zrobił pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:02, 13 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Vanilka cudna to na razie moje marzenie wśród hortek, innych mam pod dostatkiem. Limka zawsze będzie cudniasta przez ten zielonkawy odcień.

I ładna rozplenica- szybko kwitnie

a trawka palmowa od Ciebie cieszy bardzo przez ten kolor zawsze świeżo-wiosenny. Dzięki za nią. I żurawki mają się dobrze, znowu je podzielę.


Ula cieszę się,że Ty sie cieszysz
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 09:23, 14 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krysiu miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 13:58, 14 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Vanilki i trawki obłędne, rozmnażalnik też i widzę już chyba z własnje hodowli małe kuleczki bukszpanowe, pozdrówka Krysiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Krys 17:28, 14 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Krysiu miłego dnia.


Bożenko wzajemnie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies