Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Madziarzeszow 07:15, 01 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
O i tu budowy Byle do przodu
u mnie mały remont kuchni od tygodnia , a już mam dość
Jesienne trawki urzekają , dlatego zawsze warto mieć je w swoich ogrodach
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
popcorn 07:23, 01 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U.. ci majstrzy... masakra jakaś
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 12:35, 01 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tak to z ,,majstrami " bywa ja od budowy domu mam do nich wstręt. Pozdrówka Krysiu i dla M również.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 19:32, 03 lis 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
ale ładna jesień u Ciebie pooglądałam z przyjemnością Twoje obrazki
pozdrawiam i życzę powodzenia w wykańczaniu domu
____________________
marzena O....!
Margarete 15:33, 04 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I ja zaglądam, jestem na bieżąco i pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 20:56, 13 lis 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Miłe dziewczyny dzięki za odwiedziny zarobiona jestem na budowie: sprzatanie codziennie kurzy (mieszkam na budowie) planowanie ,kupowanie ..
Dzisiaj przyszedl zamówiony sprzet do kuchni-piekarnik i kuchnia indukcyjna,pięknie wygląda aż się boje tej indukcji czy ja staruszka dam rade ja obsłużyć
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 22:13, 13 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Krys napisał(a)
(...)
Dzisiaj przyszedl zamówiony sprzet do kuchni-piekarnik i kuchnia indukcyjna,pięknie wygląda aż się boje tej indukcji czy ja staruszka dam rade ja obsłużyć


Cha, cha, cha! Ty staruszka!? Jak z kompem i komórką sobie radzisz, tym bardziej z kuchnią, choćby indukcyjną
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Urszulla 05:38, 14 lis 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
wpadłam na rozważania o kuchni indukcyjnej i przypomniał mi się mój pobyt tegoroczny nad morzem. W naszym apartamencie mieliśmy właśnie taką i właściciel krótko objaśnił jak się ją włącza i ma zakres gotowania do 5. Więc pierwszy wieczór gotowałam parówki 40minut żeby wodę zagotować i wściekałam się. specjalnie brałam pokoje z aneksem kuchennym żeby coś ugotować ale w takim układzie to nie miało żadnego sensu. Instrukcji pieca nie było nigdzie. Na drugi dzień w ferworze walki okazało się że właściciel sam nie wiedział bo zakres ustawień gotowania był do 10. Wszystko skończyło się dobrze i nawet moją mamę cieszyło że nauczyła się bardzo prostej obsługi tego nowoczesnego urządzenia

Ta opowieść z życia wzięta żebyś się nie obawiała Gorzej jak prądu nie ma wtedy klapa na całego
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 21:30, 16 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dasz rade bez problemu , też myślałam że to nie wiadomo jaka obsługa ale wcale nie tak trudno jest. Pozdrówka Krysiu , ustawiaj te meble bo święta coraz bliżej .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 21:53, 17 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Dasz radę ! Jak nauczysz sie gotować na indukcji, to muz jej nie zamienisz na inna! Same plusy - szybciej, bez tłustego osadu z gazu.....a poza tym jaka z ciebie staruszka?!
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies