Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Bogdzia 07:17, 30 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No jak tam ?, urzędujesz w nowej kuchni ? Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 08:33, 30 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, tylko indukcja! Spoko, na pewno już śmiga buziaki, pisz co tam, róże okopczykowałaś? ziiimno...

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:26, 24 gru 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, najlepszego na Święta i Nowy Rok! Buziaki!!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 11:45, 24 gru 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kochane dziewczyny napisze wiecej po Świetach dziekuje za życzenia,zdrowie nam wszystkim najbardziej potrzebne i jest najcenniejsze.Wszystkim zagladającym buziaki.


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Luiza 22:42, 24 gru 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 156
Dużo zdrówka w Nowym Roku. Też czekam na zdjęcia kuchni!!!Pozdrawiam.
Urszulla 12:35, 25 gru 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Krysiu, Wesołych Świąt
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Nikita 16:12, 31 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu, przesyłam Sylwestrowe buziaki, życząc wszystkiego co najlepsze, radosne i piękne.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Krys 21:11, 02 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kochane dziewczyny cieszę się,że do mnie zaglądałyściePozdrawiam wszystkich gorąco !!

To był trudny czas dla mnie: wykończenie kuchni i salonu,odgruzowanie domu,przeniesieni ,umycie wszystkich naczyń popakowanych w kartonach,nauczenie się indukcji !! awaria laptopa,przeziębieni moje póżnien M ,robienie zastrzyków choc nie jestem pielęgniarką ale znalezienie pielegniarki w mojej okolicy nawet za kasę i przywożenie do domu było niemożliwe!!!! oj długa lista .... ,ale pomalutku coraz lepiej i postanowiłam w końcu coś napisac
Idukcja ok no może niezupełnie śmigam ,ale na świeta potrawy upichciłam, nawet Wigilia była u nas siostry mnie wsparły w pracy i prezenty w postaci nowych garnków pomogły w opanowaniu nowości

Troszke podczytywałam forum choc niewiele mogłam pisac i zdjęc wklejać.

Bożenko jutro pieke paszteciki z Twojego przepisu i tez zamroże trochę (oj mam pojemna nową lodówke)

Czytałam ,że oranizujecie sie na spotkanie w celu nauki decoukage i robienie ozdób Wielkanocnych ,jestem chetna i zapraszam do mnie (nawet robię już wydmuszki).Mam teraz duzo miejsca i dobre warunki


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 16:03, 03 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
O spotkaniu napisałam a kuchnia pewnie zachwycajaca , salon również i jakie miłe sa święta w takim nowym lśniącym pomieszczeniu. Paszteciki polecam.
Zdrówka i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku dla Ciebie i Twojej Rodziny Krysiu.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 20:45, 03 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bozenko dziekuje , w koncu mieszkamy jak cywilizowani ludzie paszteciki jednak lutro brak smietany a ode mnie do sklepu daleko
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies