Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 19:14, 01 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Krysiu będziemy w tym roku jechac do Zymona? Ma tym razem piękne ciemierniki, szczególnie jeden różowiutki ale inne równiez .


Bozenko mysle,ze warto tam zajrzec w tym roku,no moze ja niekoniecznie po ciemierniki ale jakies drzew ,pomyslimy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:14, 01 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Napisałam na pw


Odpisalam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
anna_t 20:24, 01 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
o Krysiu jak będziesz gdzieś w sprawie drzew jechać to mogę z tobą?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Krys 21:39, 01 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
anna_t napisał(a)
o Krysiu jak będziesz gdzieś w sprawie drzew jechać to mogę z tobą?


Aniu bedziemy trabic,a Zyman zobacz na stronie co ma,w ubieglym roku zrobilysmy wyprawe po magnolie do niego,Bozenka ma piekny nabytek jeszcze niedostepna w Polse Laura www.zymon.pl .jak zrobie wywiad u naszego pana od drzewek to dam znac i sie umowimy badz z Renia czy Jankosia one to miejsce wypatrzyly
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 09:57, 02 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anna_t napisał(a)
o Krysiu jak będziesz gdzieś w sprawie drzew jechać to mogę z tobą?


Ja będę pewnie jechać po te moje świdośliwy Wcześniej podjadę na szybko żeby się zorientować co tam Pan ma w ofercie (mam z 8km do niego) i dam znać
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 10:00, 02 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krysiu
A wysiewasz też werbenę? Bo ja nie zebrałam nasion Gdzieś czytałam, że teraz jeszcze mogą być nasiona (jeśli werbena nie została ścięta) może nawet lepsze bo po naturalnej stratyfikacji
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anna_t 20:22, 02 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
ren133 napisał(a)


Ja będę pewnie jechać po te moje świdośliwy Wcześniej podjadę na szybko żeby się zorientować co tam Pan ma w ofercie (mam z 8km do niego) i dam znać

super
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Krys 20:24, 02 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)
Krysiu
A wysiewasz też werbenę? Bo ja nie zebrałam nasion Gdzieś czytałam, że teraz jeszcze mogą być nasiona (jeśli werbena nie została ścięta) może nawet lepsze bo po naturalnej stratyfikacji


Renia zorientuj sie u pana drzewkowego jakie ma ceny umbry i klonow,moze ma buki,a graby tez dwa musze dokupic..

Werbeny nie bede siac ,wysiala ie sama jak w zeszlym roku ,u Ciebie pewnie tez,trzeba obserwowac i nie pielic w tym miejscu dopoki nie wzejdzie.U mnie pewnie kwiatostany nie maja juz nasion za bardzo wieje ale moze po jutrze sprawdze
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 22:58, 02 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)


Renia zorientuj sie u pana drzewkowego jakie ma ceny umbry i klonow,moze ma buki,a graby tez dwa musze dokupic..

Werbeny nie bede siac ,wysiala ie sama jak w zeszlym roku ,u Ciebie pewnie tez,trzeba obserwowac i nie pielic w tym miejscu dopoki nie wzejdzie.U mnie pewnie kwiatostany nie maja juz nasion za bardzo wieje ale moze po jutrze sprawdze


Ja bez werbeny nie przeżyję lata
O widzisz i jednego graba takiego jak ostatnio brałam i Ty masz muszę dokupić.
Umbry, klony i buki(a jaki konkretnie?) ... zapamiętałam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anna_t 08:20, 03 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Renia ja dostałam nasionka werbeny i będę siać, dam ci jak mi wzejdzie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies