Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

ell 14:55, 21 lis 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Krys napisał(a)
Składam protest to forum to jest największy narkotyk świata


podpisuję się obiema rękami - właśnie mam przerwę w pracy
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Krys 17:10, 22 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
bozena72 napisał(a)
Dzień dobry, pieknie patrzeć jak powstaje coś z niczego i w dodatku coś fajnego czekam z niecierpliwością na kolejne i kolejne udokumentowane poczynania )

Pies jest piękny )


Witaj Bożenka.Tak powstaje z ugoru ogród ale czy dozyje efektu.O nasz Hiro to pociecha ,zwłaszcza teraz gdy córka wyjechała na studia to on jak nasze dziecko.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:14, 22 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Pszczelarnia napisał(a)
Dzień Dobry, trafiłam do łowcy Hira (ja chciałam pożyczyć tego psa ). Jak się plewi te kamienie tak pięknie ułożone?
Co go sosny - to może być choroba. Ja mam też coś takiego, takie wełniste - wygląda na jakąś ...? No nie mogę tego się pozbyć.

A co do tego mieczyka fioletowego z plamami - skąd masz cebule? To jest oznaka wirusa (choroba spowodowana patogenami grzyba) na cebuli. Lepiej nie sadzić ponownie. Tak wiem z doświadczenia (znajoma na Morawach ma medalowe gospodarstwo szkółkarskie i specjalizuje się w produkcji cebul mieczyków i stąd moja wiedza).

To macie co robić na włościach!


Witaj Ewa.Piesek jest rzeczywiście łowcą zwłaszcza kury sasiada,nornice,żaby,myszy,ptaki na drutach szczeka i skacze do nich..Mieczyki kupiłam w ogrodniczym sklepie,to były białe przebarwienia ,cebulki nie wykazywały oznak choroby.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:33, 22 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Troche wiosny
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:39, 22 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Pszczelarnia 18:45, 22 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jest i mieczyk abisyński! Dla motyli. Pięknie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Elfik 21:11, 23 lis 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Krys napisał(a)
.Tak powstaje z ugoru ogród ale czy dozyje efektu

Krysiu, wygląda na to, że znaczną część zdjęć pożyczyłaś ode mnie... Albo ja od Ciebie?
Ot, choćby z ... wygódką... Tylko że u Ciebie elegancja-Francja....
W każdym razie te początki tworzenia czegoś z niczego mamy baardzo podobne... Bądź dzielna (co ja gadam, przecież jesteś!) - nawet się nie obejrzysz, jak z ugoru powstanie Twój piękny ogród!
Bardzo mnie zastanawiało w spisie ogrodów słowo "Hirutkowy". Już wiem! I też się zakochałam!!!
Pozdrawiam!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Krys 11:57, 24 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
elkatei napisał(a)

.Tak powstaje z ugoru ogród ale czy dozyje efektu

Krysiu, wygląda na to, że znaczną część zdjęć pożyczyłaś ode mnie... Albo ja od Ciebie?
Ot, choćby z ... wygódką... Tylko że u Ciebie elegancja-Francja....
W każdym razie te początki tworzenia czegoś z niczego mamy baardzo podobne... Bądź dzielna (co ja gadam, przecież jesteś!) - nawet się nie obejrzysz, jak z ugoru powstanie Twój piękny ogród!
Bardzo mnie zastanawiało w spisie ogrodów słowo "Hirutkowy". Już wiem! I też się zakochałam!!!
Pozdrawiam!


Elu pewnie podobnie zaczynam.Tylko ,że my jeszcze nie mamy domu na działce.Było ściernisko -teraz jest już wygódka, przyczepa kempingowa,budynek gospodarczy.Praca na działce to juz wyprawa ,którą bardzo lubie,zwłaszcza,że tam jest nasz piesek Hiro i to jest jego raj.Stad nazwa ogrodu.Juz teraz po kilkunastu dniach narkotycznego czytania o ogrodach na tym forum ,juz wiem ,ze wiosna czeka mnie rewolucja w moim ogrodzie.Bedzie duzo pracy zwłaszcze ,ze zaczynamy tez budowe,musiamy zaczac Tylko trzeba dbac o zdrowie.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 11:58, 24 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elu zrób przy swoim podpisie link do swojej strony ogrodu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Sebek 21:21, 24 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies