Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

MirellaB 13:30, 08 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
ele2001 napisał(a)
Z przodu są dwie odmiany admirałek i golden carpet..



Przemku odległości mi wyszły mniej niż 50 cm. Dużo osób pisało, że to zdecydowanie za mało i radzili 1m odległości. Tyle miejsca to u mnie nie ma

A Ty Przemku przy małej odległości jak często dzielisz rozplenice? Czy wogóle je dzielisz?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Danylenko 17:09, 08 sie 2015

Dołączył: 30 lip 2015
Posty: 20
Kuba napisał(a)


witam, przypadkiem natrafiłam w sieci na zdjęcia z tego ogrodu i się zachwyciłam, postanowiłam prześledzić cały wątek, zatrzymałam się na str. 39 żeby zapytać o biało- zieloną trawę ze zdjęcia i czarną za bukszpanami- to konwalnik?

Szczerze gratuluję pomysłów i pięknego ogrodu, wracam do lektury


Jedna z tych traw posiadam jest to rozplenica "rubrum" ta druga to chyba turzyca "everest"
Donia72 22:44, 08 sie 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Byłam, zachwycałam się Twoimi rabatami po prostu jest obłędnie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ele2001 08:15, 09 sie 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Nie dzieliłem jescze - wszystko zależy od tego jaką odmianę chcesz posadzić np Hameln nie jest tak ekspansywna(nie jest taka duża) ale już formy wyjściowe są ogromne pokombinuj eksperymentuj

MirellaB napisał(a)

Przemku odległości mi wyszły mniej niż 50 cm. Dużo osób pisało, że to zdecydowanie za mało i radzili 1m odległości. Tyle miejsca to u mnie nie ma

A Ty Przemku przy małej odległości jak często dzielisz rozplenice? Czy wogóle je dzielisz?
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
MirellaB 14:09, 09 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Posadziłam właśnie Hameln

Mam pytanie odnośnie trawy. Czytałam u Ciebie co to za odmiana, myślałam, że zapamiętam, a teraz nie mogę odszukać tej strony
Chodzi mi o odmianę Hakone, którą masz. Pisałeś, że lepiej rośnie niż Hakone Macra Aureola - jaka to odmiana?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ele2001 20:40, 09 sie 2015


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
All Gold u mnie rośnie jak szalona
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
MirellaB 09:06, 11 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Przemku,a czym się różni All Gold od Aureola?
Oglądam zdjęcia i specjalnie różnicy nie widzę, czy chodzi o ekspansywność?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
abiko 15:15, 18 sie 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Przemek, ogród cudo.. zaglądałam na początku a potem mi umknąłeś teraz wracam i zostaje się tylko pozachwycać gratuluję.. a mebelki fajne pasują do ogrodu.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 15:43, 18 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ele2001 napisał(a)
Tak to ona posadziłem bo kwitnie wcześniej niż np.vanilka ale trzeba ją podpierać zresztą jak wszyskie drzewiaste kwiaty mają wielkośc grandiflory ale kolor piękny



I ja dziękuję za tę informację.

Katalogowo piękny, zadbany, dobra ręka ogrodnika.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
April 11:52, 25 sie 2015


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Witaj, bardzo mi się podoba twój ogród, odwaga do przycinania i zmian. Zapisuję sobie do podglądania. Może nauczę się formować swoje krzaczory.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies