Gdzie jesteś » Forum » Byliny » Żurawka - Heuchera

Pokaż wątki Pokaż posty

Żurawka - Heuchera

Luki 23:14, 10 cze 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Stoplight na pewno to nie jest bo ma bardziej 'palczaste' liście, ostrzej zakończone a zabarwienie wyraźniej ukazuje się od środkowych nerwów. Solar Eclipse moja na 4 stanowiskach ma właśnie teraz takie cętkowane plamy rozlane od nerwów liści
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
sylcia 00:52, 11 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2015
Posty: 14
Witam raz jeszcze
dopiero zorientowałam się ,że mi zdjęć nie wgrało-nie wiem czemu
A więc jeszcze raz- mam nadzieję ze tym razem ze zdjęciami
Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu odmian- facet sprzedający nie do końca był zorientowany- mówił , że jedna z nich to :"cytrynowa"- a niby są dwie odmiany- ja nie do końca widzę różnicę- tzn jedna kępka jest większa i nieco bardziej zielona niż pozostałe- nie wydaje mi się , ze to jest citronelle ( a taka chciałabym najbardziej). zdjęcia są świeżo po zakupie- jak zdążę to jutro zrobię zdjęcia po posadzeniu- całkiem ładnie rosną
mam nadzieję , ze mi pomożecie
____________________
sylcia 00:54, 11 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2015
Posty: 14
Hmmm
nadal nie pokazują się zdjęcia-przy ich wczytywaniu nie ma sygnału o jakimś problemie technicznym , miniaturki mi się pokazują, a w gotowym poście ich nie ma
czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna?
____________________
Jadwiszka 08:52, 11 cze 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 284
po dodaniu zdjęcia wyskakują miniatury, ale to jeszcze nie koniec, trzeba kliknąć na miniaturę żeby wstawić zdjęcie- jest komunikat.
sylcia 21:17, 11 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2015
Posty: 14
To próbuję raz jeszcze, dziękuję za pomoc-poprzednio nie miałam problemu z dodaniem zdjęć-nie wiem czemu, ale teraz nie zauważyłam tego komunikatu

____________________
Pomarancza 21:32, 11 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Jadwiszka, Luki, dziękuję za pomoc
Kępy tej jasnej żurawki sa wyraźnie większe, niż tej bordowej, sprzedająca też twierdziła, że one będą się rozrastać większa i mam sadzić je w większych odległościach od siebie.
Jeśli to solar, to znaczy, że tylko teraz maja tak dużo żółtawej obwódki i będą z czasem coraz ciemniejsze? Niedobrze, miały być kontrastem do tej ciemnej...
____________________
Czy ten plan ma sens? Zmienić pobojowisko w ogród...
Luki 00:23, 12 cze 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Pomarańcza spokojnie będą kontrastem. Zdjęcia w internecie są stanowczo nierealistyczne, a taki ciemny środek Solar Eclipse robi się pod sam koniec sezonu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Pomarancza 08:12, 12 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Ok, dzięki .
____________________
Czy ten plan ma sens? Zmienić pobojowisko w ogród...
Jadwiszka 09:37, 12 cze 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 284
Luki, moje Solar są ciemne już teraz. a mam z dwóch źródeł
Jadwiszka 09:43, 12 cze 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 284
Sylcia - to nie jest citronelle, Lime Rickey, Lime Marmalade pewnie - zielona większa stała pewnie bardziej w cieniu - te pozostałe też mają takie limonkowe świeże przyrosty.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies