Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Metamorfozy ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfozy ogrodowe

Janina 12:50, 11 paź 2015


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Przed Po Przed Po
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Janina 12:58, 11 paź 2015


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Przed


Po

____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
India 22:21, 13 paź 2015


Dołączył: 01 cze 2012
Posty: 279
Janina, piękna metamorfoza. Super
____________________
Ogród na Zapłociu
basia3 22:50, 15 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Janina napisał(a)
Przed
Po

Bardzo pozytywna, mega fajna zmiana, lubię tak czysto i poukładane
____________________
JEST DOBRZE :D
Janina 10:01, 16 paź 2015


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Dziewczyny dziękuję bardzo mi miło
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
wiki1 10:03, 17 paź 2015

Dołączył: 14 paź 2015
Posty: 6
Ok, jak najbardziej opinie dla mnie są ważne. Na wiosnę jak juz będzie trawnik to zamieszczę zdjęcia.
Pozdrawiam
sylwia_slomc... 10:11, 17 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
basia3 napisał(a)
Ale mi chodziło o obramowania rabaty. Bo ta góra to jakoś do rabaty nie pasowała, wiadomo, że są tam chwilowo.
nie chcę się mądrować, i nie chcę Cię w żaden sposób urazić, nie o to chodzi, sama mam dużo błędów w ogrodzie i duuuużo jeszcze przede mną pracy, żaden ekspert ze mnie ale takie krawędzie z kamieni tworzą chaos, może inaczej będzie jak roślinki urosną.
Pozdrawiam.


Dziewczyny , ale zwróćcie uwagę, że nie ma jeszcze trawki dlatego kamienie dają po oczach jak będzie trawnik nie będą się rzucać na wzrok i będzie naturalna obwódka rabat, uciążliwe przy koszeniu mogą być to fakt , ale jak roślinki się rozrosną to może być fajny efekt, skoro Wiki ma kamienie to czemu ma ich nie wykorzystać w ogrodzie skoro ma być placyk z nich pod altanką to zwiąże wszystko w całość i będą pasowały do miejsca. będzie miała ogród w swoim stylu i to jest fajne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3 22:47, 17 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
No i mi łyso bo nie chciałam nikogo urazić.
Wiktoria nie gniewaj się, po prostu chyba kamieni nie lubię, ale każdy ma to co sam chce, fajnie ze pracujesz nad ogrodem i dążysz do tego żeby Ci służył i dawał wiele radości.
pozdrawiam
____________________
JEST DOBRZE :D
sylwia_slomc... 22:54, 17 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
basia3 napisał(a)
No i mi łyso bo nie chciałam nikogo urazić.
Wiktoria nie gniewaj się, po prostu chyba kamieni nie lubię, ale każdy ma to co sam chce, fajnie ze pracujesz nad ogrodem i dążysz do tego żeby Ci służył i dawał wiele radości.
pozdrawiam


Basiu każdy lubi co innego i co innego mu się podoba i ma do tego prawo i chyba o to chodzi, żeby ciekawie było Masz prawo nie lubić kamieni, a Wiki je uwielbiać dzięki temu tak przyjemnie spaceruje się po ogrodach innych niż nasz własny. Pomyśl gdyby wszystkie były takie same nie byłoby potrzeby zagladać do innych i nic by nas nie zachwycało, ani nie zaskakiwało, a tak jest smaczek i każdy ogród ma swój własny Zacytowałam Twojego posta ,ale chodziło mi o wszystkie temu podobne nie konkretnie Twój Macham
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
wiki1 11:51, 21 paź 2015

Dołączył: 14 paź 2015
Posty: 6
Dziękuję za opinie. Kamieni mam pod dostatkiem, niestety obrzeża trawnikowe są dosyć drogie, pieniążki zamiast inwestować w obrzeża (na to też przyjdzie czas) wolę najpierw wydać na rośliny. Jak na razie czekam na wiosnę aby znowu zacząć pracę w ogrodzie, plan rabat już jest.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies