Gdzie jesteś » Forum » Tarasy i balkony » Zadaszenie tarasu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zadaszenie tarasu

Gardenarium 15:20, 19 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Są to płyty faliste z poliwęglanu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
myszorek 21:07, 30 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Pięknie to wygląda! Lekkością i prostotą przypomina te pergole, które prezentowane są na Chelsea.
Sama myślałam o podobnej, ale przez myśl by mi nie przyszło, że można użyc cienkich desek konstrukcyjnych zamiast belek. Wspaniały efekt....jak zwykle
____________________
ogród zmyślony
ana_art 22:32, 13 mar 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Danusiu a te coś obok pergoli czemu służy i jak jest zrobione? Bardzo ładnie to razem wygląda, zastanawia mnie jak wygląda tam dach? jest prosty? czy nie ma probemu wówczas ze śniegiem?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pola 23:03, 13 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Na mojej weradzie i tarasie też są płyty poliwęgloaniwe , sprawdziliśmy w zeszłym sezonie, nie było pod nim gorąco, naprawdę polecam.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Gardenarium 23:55, 13 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dach jest prosty, nie wiem o co Aniu pytasz "to coś" Chodzi o ten domek?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ana_art 09:09, 14 mar 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Tak, o ten domek (?) tak sobie kombinuje odnośnie tego mojego budynku gospodarczego... niekoniecznie podobaja mi się takie typowe domki ale trochę się boje takiego płaskiego dachu.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
madlen 22:09, 14 mar 2012

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
pokażcie swoje zadaszenia
Gardenarium 12:54, 15 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
ana_art napisał(a)
Tak, o ten domek (?) tak sobie kombinuje odnośnie tego mojego budynku gospodarczego... niekoniecznie podobaja mi się takie typowe domki ale trochę się boje takiego płaskiego dachu.


Ten domek został wymuszony istniejącym kominem który sterczał na środku tego ogrodu na dachu. Do tego komina dobudowaliśmy w identycznym stylu domek ogrodowy, który wydzielił część jadalnianą od wypoczynkowej i pozwolił przetrzymywać kosiarkę i meble.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ana 19:22, 15 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
My też zdecydowaliśmy się na zadaszenie tarasu (południowa strona!) konstrukcja z drewna i płytą poliowęglanową.
wyglada to tak:






A w tym sezonie dojdą zasłony z kremowej bawełny po bokach wiązane i pod dachem (fale) - w stylu śródziemnego patio - i azurowe drewniane balustrady. a zamiast kafli będą deski.

Cos w podobnym stylu jeśli chodzi o zasłony

(Przepraszam, zdjęcie zapisane na kompie dawno temu, nie znam źródła)

Płyta sprawdza się świetnie - jest zbudowana z takich pustych w srodku kanalikow, ktore odprowadzają powietrze, nie ma efektu sauny pod spodem
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Gardenarium 22:33, 15 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Musiałam zdjęcie skasować, teraz tylko linkujemy do zdjęć. Przepraszam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies