Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki w Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki w Kruklandii

Madzenka 10:34, 01 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
makkasia napisał(a)
Pomponellę mam i jest śliczna LO - mam nadzieję na czad w przyszłym roku, bo w tym miała 3 kwiatki. Z różowych mam Majestic - taki porcelanowy róż i wielkokwiatową NN też porcelanowa, Zakupiłam na jesieni 2 bladawce Queen of Sweeden i Geoffa Hamiltona, a Wiosną na pewno zamówię Levender Ice
Pomponella

Majestic



U mnie pomponella ma niemal malinowy kolor jesienią.
Nie spiesz się z wyborem, masz całą zimę na poczytanie wątków rosomanes i pooglądanei zdjęć, stwierdzenie co ci się podoba. Fairy jest tak specyficzna, źe dodałabym do niej róźe o większych kwiatach np. Mariatheresia a potem wyźszą purpurę. O Leosiu sie nie wypowiem bo posadziłam póznym latem i niemal nie uróśł, w natsępnym sezonie ciś więcej o tym czy kolor pasuje do fairy powiem.
Ale pogooglaj takie roże jak Eglantyne lub ciemniejsza Mary Rose. Polecam niskie angielki.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 11:56, 01 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Juziu gratki na 1000, spóźnione ale mam usprawiedliwienie. Dziewczyny zasypały Cię różami to ja bonicę dołożę



____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Juzia 18:31, 01 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38544
popcarol napisał(a)
Ja bym chciała mieć wszystko Ale najlepiej wyglądają takie same róże, posadzone po 3-5 szt minimum... Twój wybór Ja mam odcienie różu przed domem, plus niebieskie ostróżki i w nogach kocimiętka, a także mnóstwo innych hihi ale kolorystycznie chyba gra


Też bym chciała dużo! Za dużo żeby się do mojego ogródka zmieściło
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 18:32, 01 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38544
Marzena2007 napisał(a)


Dla Ciebie, bo wiedziałam, że na 1000-czka się spóźnie


A to dziękuję bardzo!
Bardzo mi miło
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 18:37, 01 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38544
Marzena2007 napisał(a)


U mnie pomponella ma niemal malinowy kolor jesienią.
Nie spiesz się z wyborem, masz całą zimę na poczytanie wątków rosomanes i pooglądanei zdjęć, stwierdzenie co ci się podoba. Fairy jest tak specyficzna, źe dodałabym do niej róźe o większych kwiatach np. Mariatheresia a potem wyźszą purpurę. O Leosiu sie nie wypowiem bo posadziłam póznym latem i niemal nie uróśł, w natsępnym sezonie ciś więcej o tym czy kolor pasuje do fairy powiem.
Ale pogooglaj takie roże jak Eglantyne lub ciemniejsza Mary Rose. Polecam niskie angielki.


Wymysliłam sobie, że może bym dała lovey Fairy, Bonicę i jakąś ciemną np Dark Lady albo Munsted Wood... trzy odcienie różu...
Ale nie wiem czy dobrze myślę

Idę poszukać Twoich typów
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 18:38, 01 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38544
Bogdzia napisał(a)
Juziu gratki na 1000, spóźnione ale mam usprawiedliwienie. Dziewczyny zasypały Cię różami to ja bonicę dołożę





Dziękuję Bogdziu!
Śliczna ta Bonica. Zakochałam się i ją kupię!
Teraz tylko towarzystwo jej muszę obmyśleć
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardener27 20:13, 02 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Podczytuję o różach bo sam na wiosnę chcę kupić coś w kolorze różu o niskim i zwartym porkoju
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
gierczusia 21:32, 04 lis 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzek .. Ty mnie wybacz ,albo w zembiska wal .. Że ja Teojego tałzena przegapiłam ..wstyd..

Ale teraz się zrehabilituję.. Buziole i..giardinę Ci wrzucę .. Jak pokusa to pokusa


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Juzia 07:31, 05 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38544
Gardener27 napisał(a)
Podczytuję o różach bo sam na wiosnę chcę kupić coś w kolorze różu o niskim i zwartym porkoju


Czytuj czytuj
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 07:34, 05 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38544
gierczusia napisał(a)
Juzek .. Ty mnie wybacz ,albo w zembiska wal .. Że ja Teojego tałzena przegapiłam ..wstyd..

Ale teraz się zrehabilituję.. Buziole i..giardinę Ci wrzucę .. Jak pokusa to pokusa




Eluś... ja się nie gniewam
A za tę różę to wybaczę Ci wszystko hehe

Noooo piękna! I co ja mam teraz zrobić?...ech....
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies