Gdzie jesteś » Forum » Tarasy i balkony » Czym wyłożyć taras i balkon?

Pokaż wątki Pokaż posty

Czym wyłożyć taras i balkon?

Tartinka 11:17, 01 gru 2015

Dołączył: 01 gru 2015
Posty: 1
Ja na swoim tarasie zastosowałam tą kostkę sami z mężem ją układaliśmy. Wymarzył nam się taras jak z Władcy Pierścieni, więc centralni ułożyliśmy kostkę brązowo zieloną, a obrzeża tarasu są pokryte trawą i mchem
Iwcia 09:14, 19 sty 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
My też planowaliśmy drewno na taras - strona południowa. Zanim doszło do realizacji przez dwa lata były tam tylko fotele i stół z drewna egzotycznego. Po tym co słonko z nimi zrobiło wycofaliśmy się z tego pomysłu. Mamy kostkę.
____________________
Mój przyszły ogród
Martka 18:50, 20 sty 2016


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
kubakubik napisał(a)
Przecież można połączyć obie rzeczy, np. drewno ogrodowe altus jest fajnym wyjściem. Na zewnątrz imitacja drewna, wewnątrz beton – trwały i mocny. Wzory, kolory i rozmiary są takie, że swobodnie można aranżować.


Kubakubik, dla mnie "imitacja" ma w sobie coś drażniącego, sama nie wiem, ale jakoś nigdy nie lubiłam materiałów, które udają coś innego... wybieram albo kamień, bo jest kamieniem, albo beton, bo jest betonem, albo drewno, bo jest drewnem. Ale o gustach się nie dyskutuje...
Gardenarium 19:15, 20 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Imitacja będzie zawsze tylko imitacją, blacha która udaje dachówkę, beton który udaje kamień i plastik który udaje deski. Jestem przeciwna imitacjom.
Problemem jest to, że Kubakubik po prostu reklamuje konkretne artykuły, które sprzedaje albo sprzedają jego mocodawcy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dorotka 19:47, 14 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Ja też mój taras pokażę. Płyty brukowe. Fajna sprawa.

____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Lukasz2013 19:39, 22 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
A oto mój taras w pracy. Mój oprojek i wykonanie. Sztuczna trawa, kamyk i trochę donic. Efekt końcowy zadawalający :


Więcej u mnie w wątku. Pozdrawiam
malwka20 12:33, 07 lip 2016

Dołączył: 07 lip 2016
Posty: 3
Lukasz2013 napisał(a)
A oto mój taras w pracy. Mój oprojek i wykonanie. Sztuczna trawa, kamyk i trochę donic. Efekt końcowy zadawalający :


Więcej u mnie w wątku. Pozdrawiam


Ale super wyszło! gratuluję pomysłu!
nother 13:19, 26 lip 2016

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 18
Bardzo ładny taras. Zdradzisz co znajduje się pod trawką? Bo chyba nie ten goły beton, a może? Ja mam płyty tarasowe i myślę nad położeniem takiej trawki, ale czy można ją wyłożyć bez specjalnego montażu, np. po prostu dać z każdego krańca jakieś obciążenie?
klockowa 09:33, 03 sie 2016

Dołączył: 03 sie 2016
Posty: 1
A ja chciałam się pochwalić, tym drugim (mam takie samo), a to pierwsze chciałabym mieć

[zdjęcia zmoderowane]

Co o tym myślicie?
Gardenarium 17:40, 03 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Myślę że to reklama, i zdjęcia są niedozwolone, bo mają znak wodny, co oznacza że nie jesteś ich autorem, a takich nie wolno wklejać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies