Gdzie jesteś » Forum » Woda w ogrodzie » Źródełka, ciurkadełka, inne elementy wodne

Pokaż wątki Pokaż posty

Źródełka, ciurkadełka, inne elementy wodne

shrekol 12:11, 12 gru 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Woda w ogrodzie wnosi wiele radości, jednak oczka dosyć kłopotliwe i zajmują więcej miejsca niż np. kamienne źródełka.
Posiadam dwa w swoim ogródku jedno w frontowej części ogródka, pierwsze było z dzbana....

ale za szybko dzban zrobił się zielony i jak wiatr wiał to wodę rozchlapywał i zaszybko ubywała i koncepcje trzeba było zmienić na kamień

Ale chyba to nie będzie koncepcja na następny sezon po głowie chodzi mi nowy pomysł


____________________
shrekol 12:20, 12 gru 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
I drugie na trawniku




____________________
Gardenarium 20:46, 13 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Źródełka są dobre, jak są dzieci, nic złego się nie stanie, a chlapania jest mnóstwo i rozwalania kamyczków. A dorośli słuchają szumu wody. Ptaszki się kąpią...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 21:37, 13 gru 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
gardenarium napisał(a)
Źródełka są dobre, jak są dzieci, nie utopią się, a chlapania jest mnóstwo i rozwalania kamyczków. A dorosli słuchają szumu wody.


Oj wiem coś o tym, nie można moich siostrzeńców odgonić trzeba wyłączyć pompkę często jak są u nas bo ciągle by się w niej pluskali, a kamienie później wujo zbiera z trawnika hahahaha
____________________
Gardenarium 22:28, 13 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dla dzieci fajny jest taki duży kamień młyński, bo można po nim chodzić (1,30 średnicy), nie ma też nic co można by było zepsuć



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 18:28, 16 gru 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Hmmmm Danusiu znając swoich siostrzeńców to do studni wrzucili by wszystko co się da hahahha a ja bym musiał później łowić
____________________
Gardenarium 22:30, 16 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bliźniaki mojej sąsiadki, przyznam - iskry, nie dały rady nic popsuć a hasały po niej wielokrotnie. Te Twoje dzieci z rodziny zmyślniejsze pewnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
goniak 08:40, 18 gru 2010


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Mnie się bardzo podoba taki kamień młyński tylko gdzie takowy zdobyc ???? (((
____________________
Małgosia mój zielony świat
Gardenarium 15:40, 18 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze jeden mam, ale narazie szukam dla niego przeznaczenia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agnieszka 21:57, 21 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Danusiu, zamieściłaś dzisiaj w artykule o ogrodach rodzinnych takie zdjęcia:





Czy możesz mi powiedzieć jak źródełko jest wykonane? Zapewne obieg zamknięty? Jaki zbiornik wykorzystaliście? Czy źródełko stanowi część strumyka, kaskady, czy jest samodzielne? Jakie ma przybliżone wymiary? Gdzie tu jest pompa? Widzę wzburzoną wodę, ale skąd? Skąd braliście takie płaskie otoczaki? Pytam, bo moi chłopcy mają problem ze stopami i lekarze kazali im chodzić właśnie po takich kamieniach. Idealnie byłoby połączyć to z wodą....

I co to za piękne kamienie paskowane na dole obrazka?
____________________
Agnieszkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies