Gdzie jesteś » Forum » Woda w ogrodzie » Źródełka, ciurkadełka, inne elementy wodne

Pokaż wątki Pokaż posty

Źródełka, ciurkadełka, inne elementy wodne

Agnieszka 20:30, 15 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Cena rzeczywiście zaporowa . Dzięki.
A znasz może takie cudo? /link edytowany/
____________________
Agnieszkowy ogródek
novitus10 08:29, 16 kwi 2015

Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 12
Gardenarium napisał(a)
od 500 zł do 35 tys jeśli z piaskowca.
Te proste do samodzielnego montażu, te ekskluzywne do budowy przez specjalistyczną firmę.


Pokażę żonie ten wpis Może kwota do 35 tys. odwiedzie ją od tego pomysłu, bo nie sądzę, że chodzi jej o białą fontannę z śmieszną figurką za 500zl
____________________
novitus10
Gardenarium 08:39, 16 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
500 zł miałam na myśli trzy granitowe (w końcu kamienne nie plastikowe) słupy z których wypływa wodą. Takie coś widziałam w tej cenie i było dość ładne choć tanie. MOżna samemu przewiercić kamień za cenę kamienia.

O tym co piszesz to nawet nie muyślę, nie mam takiego gustu jakby co

A do wypasionych pałacowych fontann nie będę linkować co by reklamy darmowej nie robić. Jak ktoś zainteresowany to znajdzie i droższe niż 35 tys. bo są.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
novitus10 10:00, 16 kwi 2015

Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 12
Gardenarium napisał(a)
500 zł miałam na myśli trzy granitowe (w końcu kamienne nie plastikowe) słupy z których wypływa wodą. Takie coś widziałam w tej cenie i było dość ładne choć tanie. MOżna samemu przewiercić kamień za cenę kamienia.

O tym co piszesz to nawet nie muyślę, nie mam takiego gustu jakby co

A do wypasionych pałacowych fontann nie będę linkować aby reklamy darmowej nie robić. Jak ktoś zainteresowany to znajdzie i droższe niż 35 tys. bo są.


O Twój gust się nie martwię, raczej o tych, którzy to kupują

Postaram się poszukać tej opcji, o której piszesz, skoro cena mnie nie zabija
____________________
novitus10
magdaw 21:45, 01 cze 2015

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
Gardenarium napisał(a)
Dla dzieci fajny jest taki duży kamień młyński, bo można po nim chodzić (1,30 średnicy), nie ma też nic co można by było zepsuć




Danusiu

A czy można prosić o więcej zdjęć takiego ciurkadełka? Z dalszej perspektywy jeśli można .. Jak ono i gdzie jest wpasowane. Ja chciałam kulę w okolicy tarasu pod bukiem pendula wśród Żurawek ale to koło mnie zachwyciło. Oczywiście pod buka się nie zmieści...
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
Gardenarium 11:21, 03 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie mam już tego źródełka, zostało przeniesione.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Roma 17:47, 18 lip 2015


Dołączył: 08 paź 2011
Posty: 23
Woda w ogrodzie to jest to co ciągle chodzi mi po głowie. Skłaniam się bardziej do ciurkadełka, ze względu na wnuki. Jednak mam problem. Zamieszkujemy leśną polanę i wiem, że w takim środowisku nie każdy pomysł może być zrealizowany. Niestety moje zdolności architektoniczne są równe zeru. Bardzo mi zależy aby ciurkadełko wtopiło się w otoczenie.Zakładamy wykonanie we własnym zakresie.
Większość dnia spędzamy przed domem w tym oto otoczeniu i właśnie gdzieś w tym miejscu chcielibyśmy umiejscowić coś pluskającego.


____________________
Miłego dnia życzę-Roma
Gardenarium 06:06, 20 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Duży głaz z okolicznych pól, dany do przewiercenia jakiemus kamieniarzowi. Nic innego nie pasuje.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Roma 10:10, 20 lip 2015


Dołączył: 08 paź 2011
Posty: 23
Tak też myślałam. Danusiu, dziękuję za potwierdzenie, chyba nawet mam kamień który będzie się do tego nadawał.
____________________
Miłego dnia życzę-Roma
Gardenarium 19:42, 20 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nawet mogą być trzy kamienie, zobacz w ogrodzie małej Mi jak zaaranzowała taki kącik wodny
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies