Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

grama 17:11, 24 paź 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Hmmm...i z kim tu konkurować? Miałam zamiar wziąć udział w konkursie,ale teraz mam poważne wątpliwości,no bo jak zmierzyć się z samym GARDENARIUM? A może jednak zaryzykować?
Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Gardenarium 20:44, 24 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Gardenarium nie bierze udziału w konkursie, ponieważ jestem właścicielem Ogrodowiska . Wypadało jako pierwszej na forum pokazać swój ogród.
Grama, zapraszamy do pochwalenia się swoim ogrodem )
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grama 08:04, 25 paź 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Już wszystko wiem,nie doczytałam do końca. No to zaczynam się chwalić,zapraszam.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
shrekol 07:10, 26 paź 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
gardenarium napisał(a)


Przemku, ciekawe czy nie będą takie bezbarwne?


Dokładnie Danusiu, bo jednak zdjęcia maja żywsze kolory niż w rzeczywistości, ale i tak może sie okazać to bardzo ciekawa odmiana poczekamy do wiosny
____________________
shrekol 07:12, 26 paź 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
gardenarium napisał(a)
Dzisiaj wiało niemiłosiernie, tulipanowiec pogubił prawie wszystkie liście






Ja też od kilku dni walczę z liśćmi z czereśni przy pomocy oberwałem pozostałe na czubku bo ile można grabić codziennie
____________________
shrekol 07:14, 26 paź 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
gardenarium napisał(a)





Kolekcja doniczkowa pokaźna skąd ja to znam, widzę że na razie garaż nieczynny
____________________
alinak 11:33, 26 paź 2010


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Danusiu podziwiam twoje realizacje ,z wielu pomysłów już u siebie skorzystałam .myślę że na efekt jednak muszę poczekać kilka lat..mój ogród mimo że ma już 8 lat jest ciągle w trakcie tworzenia .ma bowiem pow. 30 ar.dlatego wymaga dużych nakładów finansowych .projektuje go sama dlatego dużo tu błędów ale myślę że coś podpowiesz .już wkrótce zamieszczę zdjęcia.
pozdrawiam alina
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Gardenarium 10:28, 27 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Oczywiście, że podpowiem, załóż swój wątek w naszych ogrodach, będziemy pomagać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:28, 27 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dzisiaj wróciłam i patrzę, że liście jeszcze wiszą, a tulipanowiec za wysoki, żeby "wspomóc" opadanie. Muszę czekać na większe przymrozki.
Do garażu narazie wstawiłam trzy agawy, bo cenne są. Zdobyłam je "po znajomości" z ogrodu botanicznego.


Agave americana "Medio-Picta Alba"

I to jest początek przeprowadzek roślin nie zimujących. Czeka mnie sporo dźwigania i przenoszenia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 20:15, 27 paź 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Danusiu ja wczoraj i dziś nie wytrzymałem wysoka drabina szczotka i wszystkie liście z czereśni oberwane bo denerwowało mnie codzienne grabienie. Śliczne agawy ja mam zwykłe ale chce się ich pozbyć bo zaczynają być problematyczne przy wnoszeniu i wynoszeniu na wiosnę i jesieni.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies