Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w cieniu brzozy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu brzozy

laurowisnia 12:03, 31 sty 2012


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Ja tak od strony wyjazdu na Katowice się ulokowałam. Madame mocno pachnie, ale drugie kwitnienie nie jest już tak obfite.
Mam murki, ale brakuje mi tych przstrzeni (do obsadzania), które są u Ciebie.
Informację prześlę.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Bogdzia 21:04, 01 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nie znalazłam tego rh, nie masz jego zdjęcia ? Jak nie to zamawiam wiosną.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
laurowisnia 21:18, 01 lut 2012


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Bogdziu wklejam zdjęcie z grudnia, nie mam innego, mało mam zdjęć z ogrodu jak pisałam wcześniej. Wydaje mi się, że podobny jest do Percy Wiseman. Dawałam mu torfu kwaśnego, nawet miał brusznicę podsadzoną przy korzeniach.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Bogdzia 21:25, 01 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nie jest zły może trochę blady ale wiele roślin zimozielonych blednie przed zima i niektóre rh też. Jesli na wiosne będzie takie jasne listki miał to go opryskaj florowitem w płynie albo,, magiczną siła " to szybko listki będą ciemno zielone. Zobaczymy na wiosnę jaki będzie.I pomyśl o zwiększeniu ilości rh.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
laurowisnia 22:44, 01 lut 2012


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Dziękuję, w sumie to nie stosowałam dotąd takich oprysków dolistnie, więc spróbuję.
Jestem świeżo po przejrzeniu Twojego wątku więc jak najbardziej jestem za ich zwiększeniem. Mam mało zagospodarowaną przestrzeń od strony północnej domu i tam coś zaplanuję z ich udziałem.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
wanda7 12:06, 03 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Też mam od północy kawałek miejsca na rabacie. Może posadzę jeden rh. Tylko jeden, żeby go ładnie wyeksponować.
Dziwne, bo pisałam tu godzinę temu posta i teraz go nie ma. Cuda jakieś się dzieją, czy co?
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
laurowisnia 12:09, 03 lut 2012


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Ja myślę, że jednemu będzie Wando bardzo smutno i konieczne jest mu towarzystwo.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
babopielka 12:13, 03 lut 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Agata - ja szukałam w Twoim wątku tych hortensji i nie znalazłam .Napisz chociaż jakie masz odmiany.
Wiesz ,że mnie bardzo interesuje ten temat i ciekawa jestem, co tam ukrywasz
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
laurowisnia 12:41, 03 lut 2012


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Bożeno ja Ciebie niczym na pewno nie zaskoczę.
Szkoda, że nie mam zdjęć, mogę je wymienić tak jak teraz pamiętam:
bukietowe: Unique, Limelight, Silver Dollar, Le Vasterival, Kyuhu, Pink Diamond,
piłkowaną Bluebird, asperę, pnącą, i resztę ogrodowych np. Ayesha + kilka nieoznaczonych
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Madzenka 21:13, 03 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piękny klimatycznych ogród. Z przyjemnością będę zaglądać do Twojego wątku aby podziwiać róże i hortensje. Czekam z niecierpliwością na wiosenne zdjęcia.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies