Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w lesie

grupa_trzyma... 13:08, 18 kwi 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Trzymaj, trzymaj! To się zawsze przydaje...zapomniałam dodać, że dosadzilismy tuje w miejsce tych, które "wypadły" oraz naprawiliśmy linię kroplujacą pod tujami. Ino patrzeć, jak będą rosły w górę, prawda
Irenko, Ciebie też nieustannie podglądam.Niewiele piszę, ale kibicuję wiernie U mnie dzisiaj słońce świeci i dość ciepło. A jak u Ciebie?
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
grupa_trzyma... 13:00, 19 kwi 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764


Juzia! Specjalnie dla Ciebie! Irona już znasz a to Maiden
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
abrakadabra 13:03, 19 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
ooooo, jaki słodziak puchaty
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
popcorn 13:16, 19 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jaki slodziak! Ide ogladac ogrodek
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:24, 19 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Agnieszka ale masz ogrod w lesie do zgryzienia! Jak go zrobicie bedzie pieknie! Ja to wiem!!
Juz sie zapowiada bardzo ciekawie!!! Zrobo koniecznie fotki jak to teraz wyglada, bo na wiekszosci piszesz ze nie ma tego krzaka, tamtych drzew itp

Bedziemy radzic, pomozemy! Bukszpany zamowilas??
pozdrowka
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 13:58, 19 kwi 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)


Juzia! Specjalnie dla Ciebie! Irona już znasz a to Maiden



O nie mogę! Jaka zarąbista
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kraania 14:18, 19 kwi 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Juzia_G napisał(a)



Juzia! Specjalnie dla Ciebie! Irona już znasz a to Maiden



O nie mogę! Jaka zarąbista


Jaki cudny puchacz!
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Milka 14:19, 19 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nie powtórzę fotki, ale powiem, zarąbista, cudo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
grupa_trzyma... 17:14, 19 kwi 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
popcarol napisał(a)
Agnieszka ale masz ogrod w lesie do zgryzienia! Jak go zrobicie bedzie pieknie! Ja to wiem!!
Juz sie zapowiada bardzo ciekawie!!! Zrobo koniecznie fotki jak to teraz wyglada, bo na wiekszosci piszesz ze nie ma tego krzaka, tamtych drzew itp

Bedziemy radzic, pomozemy! Bukszpany zamowilas??
pozdrowka
k.


Zrobię zdjęcia, trochę jest bałagan, bo nie wszystko możemy zrobić, ale co tam. Pobiegam z aparatem i coś nowego dodam. Oj, tak. orzech do zgryzienia jest twardy. Mam nadzieję, że nie połamiemy sobie zębów Bukszpanów jeszcze nie zamówiłam. Nie chcemy popełniać kolejnych błędów z przeszłości, kiedy to kupowaliśmy wszystko a potem zastanawialiśmy się co z tym zrobić...dużo roślin nam przez to przepadło. Jednego już się nauczyłam na ogrodowisku; mniej znaczy lepiej oraz żeby najpierw przygotować odpowiedznio grunt. Więc postanowiłam sobie nigdy już nie działać na hurrra.
Dlatego najpierw zbieram informacje, oglądam wasze ogrody, podpatruję i wtedy może coś się wykrystalizuje z tego podglądactwa. Dziwne jest tylko to, że kiedy zamykam oczy wieczorem to widzę ...bukszpanowe kulki, stożki i zawijaski. To jakaś choroba chyba, nie? Jakiś ogrodowizm postępujący...
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
grupa_trzyma... 17:15, 19 kwi 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Maiden merda ogonkiem i dziękuje za komplementy!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies