Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Grill ogrodowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Grill ogrodowy

Emilianoparm... 19:30, 18 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
Tatoparmezano ma talent no chyba że mówimy o talencie fotograficznym przy tym grillu mało co pomagałem w zasadzie połupałem kamienie i tyle
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Syla 21:41, 18 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
No oczywiście, że o fotografiii )))
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 22:37, 18 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Emilianoparmezano napisał(a)
Tatoparmezano ma talent no chyba że mówimy o talencie fotograficznym przy tym grillu mało co pomagałem w zasadzie połupałem kamienie i tyle


Łupanie kamieni jest nie lada talentem, to prawdziwa sztuka.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:39, 18 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A kiedy Tataparmezano coś planuje nowego robić? Oczywiście z Emilianoparmezano. Palec mi się łamie na tym imieniu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agnieszka_ba... 12:01, 09 lut 2011


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
No to na dokładkę grillo-wędzarnia u mnie

____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
Gardenarium 21:38, 18 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pomysł na grill otwarty w ogrodzie



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
magos 11:33, 18 kwi 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Agnieszka-jak Ci się sprawuje grillo wędzarnia?Masz wiecej zdjęć?Też planujemy taką wykonać.
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
agnieszka_ba... 12:57, 18 kwi 2012


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
magos napisał(a)
Agnieszka-jak Ci się sprawuje grillo wędzarnia?Masz wiecej zdjęć?Też planujemy taką wykonać.



Wędzarnia sprawuje się super !!!! Niestety dla linii mojej i zaprzyjaźnionych. Znaczy tak z grubsza co 2-3 tygodnie odbywa się wędzenie około 15 sztuk różnego czegoś (bez kiełbasy bo na to nie mam teraz czasu). Później przez kolejne 2 tygodnie jest to zżerane przez różne osoby. Na święta było więcej.

Co do grilla - jest wysokoenergetyczny niestety - znaczy przydałby się tam jakiś okap niżej czy coś - świetnie sprawdza się do grilowania na ogniu (tak jak hamburgery w Burger Kingu) - ja najbardziej lubię robić to na drewnie a nie na żadnych brykietach czy jakiś węglu. Ma zupełnie inny smak. No i przy grillowaniu na ogniu to przygotowanie ciepłego posiłku trwa dokładnie minuty. Trzeba bardzo uważać, żeby nie zdjąć zbyt późno. Czyli na tłum ludzi np. kilkanaście osób na raz jest w sam raz.

Zdjęć chyba więcej nie mam, ale jak będę miała więcej czasu czyli pewnie po 16-tym maja to postaram się coś zrobić i wrzucić. Jakbym się nie odzywała to przypomnij .
____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
magos 13:37, 19 kwi 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Dziękuję za odpowiedź.Chetnie bym zobaczyła zdjęcia
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
dorota_davussum 16:05, 07 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 55
Witam
Bardzo piękne grille, ja na razię musze się zadowolić sklepowym blaszakiem ale w planach mam budowę grilla.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies