Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ewy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ewy :)

babopielka 16:22, 24 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Wita Ewa - miłośniczko hortensji
Ja też lubię hortensje, a na widok Twoich, aż mi dech zaparło z wrażenia .
Piękny masz ogród - taki uporządkowany .
Jeszcze tu wrócę

____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
agatka123 16:46, 24 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 27
Ewuniu cudowny ogród
____________________
Agnieszka
anetawi 16:48, 24 sty 2012


Dołączył: 17 mar 2011
Posty: 471
Witam serdecznie! Ja dopiero zaczynam przygodę z oleandrami. Przyjdę po poradę w razie czego.
____________________
Aneta - Japoński ogródek Anety
madlen 17:25, 24 sty 2012

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Witam Cię przepiękny ogród stworzyliście z mężem przez te 10 lat , pozdrów swojego M ode mnie bo b. szanuję mężczyzn pomagajcćych w pracach siłowych kobietom . Jakoś nie umiem doczytać jaki rodzaj ziemi macie w ogrodzie i jaką strefę klimatyczną ?
KasiaWB 23:11, 24 sty 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
I ja witam Cię serdecznie przybył nam kolejny piękny ogród już zauważyłam dla siebie kilka inspiracji - jeśli można Pozdrawiam serdecznie, będę zaglądać
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
marzena 00:48, 25 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Ewo, bardzo ładnie u Ciebie agapanty, hortensje przepiękne
____________________
marzena O....!
wanda7 10:50, 25 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787

Różyczki to moja miłość, szczególnie angielki. Przezytałam o konieczności usunięcia Abrahama Darby. Jakie to musi być przykre, gdy ma się już tak dorodny krzaczek. Też wsadziłam tę różyczkę na jesieni i chciałabym, aby mi się przyjęła i była tak śliczna jak twoją. Mam swoją w zacisznym miejscu przy elewacji, a więc warunki chyba sprzyjające.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
malgocha1960 12:36, 25 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Przyszłam też z wielkimi zachwytami nad pieknym twoim ogrodem.Mam to samo pytanie co Wandzia,bo chyba nie zagladałam tam do ciebie,za to tu na pewno bedę częstym gościem.Idę cię jeszcze szukać tam,żeby obejrzeć zdjęcia chronologicznie i więcej,więcej więcej...
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Eve 13:43, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
babopielka napisał(a)
Witaj Ewa - miłośniczko hortensji
Ja też lubię hortensje, a na widok Twoich, aż mi dech zaparło z wrażenia .
Piękny masz ogród - taki uporządkowany .
Jeszcze tu wrócę

Witam Cię Bożenko, o hortensjach to my się wszyscy możemy od Ciebie uczyć Masz piękną kolekcję wielkich, chyba 10 letnich hortensji, z przyjemnością je oglądam w Twoim naturalnym ogrodzie
____________________
ogród Ewy
Eve 14:08, 25 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj Agatko (agatka123) Miło mi, że podoba Ci się mój ogród, zapraszam częściej

Anetko zapraszam, chętnie podzielę się swoją wiedzą na temat oleandrów.

Madlen ;"Witam Cię przepiękny ogród stworzyliście z mężem przez te 10 lat , pozdrów swojego M ode mnie bo b. szanuję mężczyzn pomagających w pracach siłowych kobietom . Jakoś nie umiem doczytać jaki rodzaj ziemi macie w ogrodzie i jaką strefę klimatyczną ? "

Męża pozdrowię na pewno Ziemię mamy ciężką na podłożu wapiennym, bardzo męczę się z kwasolubnymi, które niechętnie rosną w takiej glebie. Za to róże bardzo ją sobie chwalą. Mieszkam w południowo zachodniej Polsce ( okolice Opola), klimat dość łagodny, choć 2 ostatnie zimy i nam się dały we znaki.

Marzenko witam Cię serdecznie

KasiaWB -
"I ja witam Cię serdecznie przybył nam kolejny piękny ogród już zauważyłam dla siebie kilka inspiracji - jeśli można Pozdrawiam serdecznie, będę zaglądać "
Witaj Kasiu, czerp inspiracje, jak najbardziej, przecież po to tu jesteśmy aby dzielić się wiedzą i pomysłami
____________________
ogród Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies