Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

bozga 20:30, 16 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Hortensje śliczne

A co to za ciekawostka ?

____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
yolka 21:42, 16 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Małgośka, ale piękne są Twoje hortencje - niesamowite. Bardzo podobają mi się te koronkowe. Po analizie foteczek będę pytać o nazwy. Ślicznie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 14:38, 17 sie 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale u ciebie kwitnąco, i te na stałe mieszkajace tu rosliny i te jednoroczne wnosza do twojego ogrodu tyle rozmaitych kolorów, slicznie i bujnie ci to wszystko rosnie. Dopatrzyłam sie tez hortensji omszałej - czy szybko rośnie, czy ją wiosna korygujesz cięciem ? czy rzeczywiście poza sezonem jest ozdobna jesienią? przebarwia sie ? okrywałas ja na zime ?
Z góry dzieki zqa odpowiedzi

Widziałam sesje zdjeciowa ze spotkania z dziewczynami ogrodowiskowymi...fajnie że znalazłyscie czas, ogrodowiskowe spotkania zawsze nastrajają mnie pozytywnie. Ogrody piekne pokazujecie a do tego te jeziora......zazdroszcze wam że macie je tak na wyciągnięcie ręki....

Gratukuję wizyty Mai w Ogrodzie - od tych gratulacji powinnam własciwie zacząć, ciesze sie że twój ogród też trafi na telewizyjne ekarany, nalezy mu sie
A kiedy emisja ? juz wiesz ? trąb o tym głosno na forum

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgocha1960 13:13, 20 sie 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Kasiu,trawnika już prawie nie mam,nie daję rady z podlewaniem,wody w studni od dawna nie ma,jadę na miejskiej.W tej chwili ratuję doniczkowce i hortensje,a zgłosiłam znowu ogród na konkurs na agrę i nie wiem czy coś z niego zostanie do września.
Bożenko,dziękuję za wizytę,byłam przed chwilą u ciebie i nie potrafię wyjść z zachwytu nad twoimi hortensjami,nie ma na nich w ogóle śladu tej suszy.Krzaczek o który pytasz to szkarłatka amerykańska,bardzo łatwa w uprawie i bezproblemowa bylina.
Jola,myslałam,że podobają mi się bardziej pełne hortensje,ale widząc po ilości tych koronkowych to jednak tak nie jest.
Gosiu,hortensji omszonej nie cięłam,ma 2 lata i chyba najszybciej śmiga z tych hortensji.Rośnie u mnie w zaciszu i tylko pierwszą zimę ją okrywałam,ostatnio nie.
Spotykałyśmy się u mnie co roku we wrześniu na agrze z dziewczynami,ale w tym roku dzieciaki robią chcrziny wnusia w tym czasie i wyjątkowo spotkania nie będzie,a żałuję baaaardzo.
Maja była u mnie,ma jeszcze być jesienią i wiosną tak,że nie mam pojęcia kiedy będzie emisja.Na 2 tygodnie przed mają powiadomić.


____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
malgocha1960 13:43, 20 sie 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
malgocha1960 13:45, 20 sie 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
boguslawa_ma... 14:56, 20 sie 2015


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Nie mogę się napatrzeć na te twoje kompozycje w donicach,naprawdę piękne
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
malgocha1960 12:03, 23 sie 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bogusiu,dziękuję.Uwielbiam kwiaty w donicach,ale kręgosłup coraz bardziej się buntuje i muszę naprawdę zmądrzeć.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
rozajerycha 21:25, 23 sie 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Małgosiu dziękuję za odwiedziny.
Naganiasz się z weżem...
Nie dziwię się,że odwiedziła Twoje miejsce Maja.
Gratuluję

Pozdrawiam
Martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
yolka 22:04, 29 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Co nowego u Ciebie, jak nazywa się ta biała koronkowa hortensja na zdjeciu przed pomarańczową dalią?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies