Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Martek 19:05, 29 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Wszystko takie nowoczesne super
Bardzo konsekwentna jesteś
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Madzenka 19:11, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu i Justynko, cieszę, się, że Wam się podoba. Jeszcze nie znam opinii sąsiadów, ale chyba się już troche do naszych ekstrawagancji przyzwyczaili Dzisiaj wszystkim strasznie przeszkadzalismy, hałasowaliśmy i pół ulicy zaanektowaliśmy. Ale górale świetnie się spisali i wszystko skończyli w godz 8-18
Pomiedzy gabionami będzie żywopłot z cisa, na razie jest malutki ma ok 60 cm ale ta odmiana rośnie dosyć szybko i mam nadzieję, że w tym roku do 1 m dojdzie. Miedzy gabionami a płotem będzie tylko żwirek dla Tytusa, bo to jego terytorium gdy Pańcia pracuje w ogrodku. Biega w tę i spowrotem przy płocie
Za płotem przy ulicy na wzor Danusiowych nasadzeń będą posadzone graby i może bukszpany. Na razie myśle jak kamień wysypać do dziur na drodze i jak resztę wykorzystać. Przed gabionami nie widać! ale od roku rosną 4 brzozy doorenbos long trunk. Mają miec bielutką korę ale od 3 roku..... To jest brzoza pendula, której przewodnik chcę wyprowadzić na 5 m. Cierpliwie ją prostuje i prowadzę, na razie słabo rośnie! ale mam nadzieję, że w tym roku ruszy... I na razie tych brzóz nie widać, ale przecież kiedyś będzie tu pięknie....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GabiK 19:15, 29 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ekstra. nie mogę się doczekać reszty. Ze ścianą będzie bosko.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Juzia 19:16, 29 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Już jest pięknie!!!
Gabiony wyszły świetnie, bardzo pasują.
Ale, że ten pas przy ogrodzeniu dla Tytusa to bym nie pomyślała
Taki z niego 'wariat' ?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 19:16, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Martek napisał(a)
Wszystko takie nowoczesne super
Bardzo konsekwentna jesteś


Dziekuję Martku. Nie ukrywam, że odkąd powstał dom gabiony to był mój cel
Jeszcze w planach była pergola do biesiadowania z ławkami gabionowymi ale co za dużo to niezdrowo dla kieszeni i na razie w tym miejscu rośnie sobie trawniczek
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:18, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia_G napisał(a)
Już jest pięknie!!!
Gabiony wyszły świetnie, bardzo pasują.
Ale, że ten pas przy ogrodzeniu dla Tytusa to bym nie pomyślała
Taki z niego 'wariat' ?

Wariat Juziu straszny. Ale projekt powstawal gdy żyla nasza bokserka, która uwielbiala siedzieć na ogrodzie i mieć wszystko pod kontrolą
A pierwotnie nie miało być płotu ale jak bym upilnowała psa, który by poszedl w długą....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 19:21, 29 mar 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22372
Marzena2007 napisał(a)
Aniu i Justynko, cieszę, się, że Wam się podoba. Jeszcze nie znam opinii sąsiadów, ale chyba się już troche do naszych ekstrawagancji przyzwyczaili Dzisiaj wszystkim strasznie przeszkadzalismy, hałasowaliśmy i pół ulicy zaanektowaliśmy. Ale górale świetnie się spisali i wszystko skończyli w godz 8-18
Pomiedzy gabionami będzie żywopłot z cisa, na razie jest malutki ma ok 60 cm ale ta odmiana rośnie dosyć szybko i mam nadzieję, że w tym roku do 1 m dojdzie. Miedzy gabionami a płotem będzie tylko żwirek dla Tytusa, bo to jego terytorium gdy Pańcia pracuje w ogrodku. Biega w tę i spowrotem przy płocie
Za płotem przy ulicy na wzor Danusiowych nasadzeń będą posadzone graby i może bukszpany. Na razie myśle jak kamień wysypać do dziur na drodze i jak resztę wykorzystać. Przed gabionami nei widać ale od roku rosną 4 brzozy doorenbos long trunk. Mają miec bielutką korę ale od 3 roku..... To jest brzoza pendula, której przewodnik chcę wyprowadzić na 5 m. Cierpliwie ja prostuje i prowadzę, na razie słabo rośnie ale mam nadzieję, że w tym roku ruszy... I na razie tych brzóz nie widać, ale przecież kiedyś będzie tu pięknie....
Marzenko już jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej jak wsadzone rośliny urosną i ogromny plus twoich ekstrawagancji taki, że każdy z łatwością trafi do ciebie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Syla 19:23, 29 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ale się z tym szybko uwinęli .... Efekt rewelacyjny a jak dojdzie ściana z wodą to będzie obłędnie !!! Dobrze kombinujesz , gratuluję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
noemi 19:30, 29 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Szybo się uwinęli i ładnie poukładali, równiutko ... super wyszło Marzenko pięknie szał pał !!! bardzo mi się podoba !
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 20:31, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Górali z czystym sumieniem mogę polecić, szybko sprawnie i dobra jakość. Miało być wszystko gotowe na swięta ale ściana wodna pewnie się wymuruje i nie będzie skonczone. Ah sama sie tego nie mogę doczekać
Aniu rzeczywiście łatwo będzie do nas trafić. Jak zjazd ogrodowiska będzie to azymut na gabiony i graby
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies