Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

majkel0326 20:35, 20 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Borbetko,zdjęcia Twojego ogrodu na prawdę robią wrażenie.Jakbym jakiś elegancki katalog oglądała!
____________________
Maja - Moje roślinki
ania_wesola 13:11, 23 maj 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229

Borbetko jeśli się dobrze wczytałam to masz żywopłot z jałowca. Czym go pielęgnujesz? Jakieś nawozy i ochrona przed szkodnikami? powiem Ci że jest imopnujący. my po bokach naszej działki posadziliśmy jałowce Blue Arrow i cierpliwie czekamy aż osiągną taką wysokość jak u Ciebie.))
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
ania_wesola 13:14, 23 maj 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229


O!! tu wysokość o jakiej marzymy? Pięknie ile Twój żywopłocik ma lat?
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
mira68 13:16, 23 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Piękny ogród jestem pod wrażeniem
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Klamber 15:16, 23 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Borbetko, mąż zdolniacha, pamiętaj że jak małe wyfruną niech wejdzie obetnie ten patyk w ten sposób wystawiacie je na wielkie niebezpieczeństwo. Jak sroka usłyszy te małe, jest już po nich, Sikorki nie musza mieć żadnego patyka, to jest grzęda dla sroki, Jak będzie widać na moich to Wam pokaże. Na zimę budki zdejmujcie i wszystko trzeba usunąć bo w starym gnieździe lęgną się wszoły i później gnębią małe. OK !
U mnie też jest za duży ale sroka się na nim nie utrzyma.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Borbetka 19:05, 23 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Majka - dzięki za pochwały, ale ja nie pokazuję wszystkiego Muszę też porobić zdjęcia, że tak powiem, mniej atrakcyjne

Miro - dziękuję Ci za te słowa.

Aniu_wesoła - ten żywopłot ma jakieś 10 lat, ale jest cięty od 3 lat. Posadziliśmy za rzadko, zresztą za radą Pani ze szkółki. To jest Skyrocket i sadziliśmy go co 1,20 m i to jest zdecydowanie za rzadko. Powiem tylko, że mieszkam na wsi i nikt nie ma ładnego żywopłotu z tej rośliny u nas. My walczymy i robimy co możemy, żeby wyglądał w miarę. Tniemy, opryskujemy na przędziorka i inne badziewia. Jako tako się zwarł, ale jest jednak o wiele brzydszy niż np. thuja. Jałowiec Blue Arrow jest bardziej niebieski i rośnie znacznie wolniej. Nie wiem jakie odległości zastosowaliście między jednym a drugim. On nie rozkłada się tak na boki tylko bardziej strzeliście idzie. Napisz co ile posadziłaś albo wrzuć fotkę.

Robercie - nie wiedziałam nic o tym kijku, że to dla nich niebezpieczeństwo. Musimy go w takim razie usunąć. A swoją drogą obok na świerku sroka zrobiła sobie gniazdo i sobie obserwuje chyba, chociaż pewnie już czyha na te małe.
____________________
borówcowy wizytowka
hania 21:06, 23 maj 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
ale wypielęgnowany trawniczek!!!!!
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Milka 17:33, 28 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pięknie u ciebie
pytałaś o Derenia Kousa, u nas może rosnąć, u mnie drugi rok i przeżył wszystkie tegoroczne anomalie, a inne co powinny przetrwać padły!
oto on i pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Borbetka 17:45, 28 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Haniu, trawnik na zdjęciu tylko taki. Chwaściory są.

Irenko, kusi mnie ten dereń, ale ostatnio nie mam weny. Nakupiłam roślin, w tym moją wymarzoną kulkę cisową na kijku za tyle pieniędzy i ... nie wiem, gdzie ją posadzić.

Dziękuję za odwiedzinki.
____________________
borówcowy wizytowka
Milka 17:47, 28 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dereniem będę cie kusić, bo jest piękny; a ja jeszcze mam Dereń Rubra Floridus, jeszcze piękniejszy! i polecam indygowiec Kiriłowa, pachnie i przepiękny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies