Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Sebek 18:54, 10 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pięknie u Ciebie w ogrodzie - te hortensje cudne - tylko jakieś niskie mi się wydają. No i róże masz niesamowite
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ell 19:02, 10 lut 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
viva napisał(a)





To zdjęcie powaliło mnie na kolana. Świetna kompozycja.
Witam nową Ogrodniczkę.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
monteverde 20:08, 10 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Viva no róże masz śliczne, czy masz może różę Ritausma? jak się sprawuje, bo chcę ją sobie kupić i Pink Grootendorst
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
EPODLAS 21:27, 10 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witam, też mam piachy, ale już trochę poprawione przez kompost, który namiętnie produkuje. Jak na piaski to róże rosną u ciebie cudowne. Lawendy to piaskowe rośliny. Widzę, że masz ich sporo. Czuję już ten lawendowy zapach. Bardzo lubię te byliny.
____________________
Mój ogród
viva 21:57, 11 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Monteverde, nie mam Ritausmy, też mam zamiar kupić ją, bo naczytałam się dobrych rzeczy o niej, Pink Grootendorst jest mało wymagająca i kwitnie prawie bez przerw, choć nie tak obficie jak podczas pierwszego kwitnienia.

Bożenko, nasze piachy też już trochę poprawione przez kompost, przy tak dużej działce mamy spore ilości, a róże pod korzeń dostały obornik. Lawendy rzeczywiście dobrze się czują, mam je z własnego siewu, w tym roku też będę siać.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Poziomka 12:49, 12 lut 2012


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Witaj.
Widzę że metoda sadzenia "dołkowatego" jest popularna. Również ją stosowałam w przedogródku , gdzie miałam glinę i iłł. Zachwyciłam się twoją rabatą. Zawsze marzyłam o takim fotelu i okrągłym stoliku.
Pozdrawiam Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
wanda7 16:41, 12 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Odwiedziłam jeszcze raz twój ogródek, tym razem przyglądając się wszystkiemu dokładniej. Napisałaś u mnie, że znasz mojego Czesława, a więc przyszłam zobaczyć, czy widziałam już kiedyś twoje zakątki. Ale nie. Chyba nie. Taką furkę z bujną czerwoną różyczką zapamiętałabym na pewno. Jednak nie pamiętam. I nick też mi nic nie mówi, No i mam zagwozdkę
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Mala_Mi 17:38, 12 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Co było do powiedzenia powiedzieli wszyscy przedmówcy, a ja tylko się pod tym podpisuję z pełnym przekonaniem. Ten styl mi bardzo się podoba.....te kolory, ten staw i ta przestrzeń i ta pasja ogrodniczki, którą widac na każdym kroku.
Pozdrawiam i czekam na więcej
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgocha1960 19:07, 12 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Viva,żadne słowa nie są w stanie oddać piękna twojego ogrodu.Taka powierzcnię można zagospodarowac,ale jestem pełna podziwu,bo gdzie nie spojrzeć to idealny porządek,wszystko pięknie zgrane.Miło będzie zatrzymać się na dłużej w tak uroczym zakątku, a zdjęcie z fotelem z wikliny cudowne.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Pszczelarnia 19:39, 12 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wróciłam sobie popatrzeć i miałam tylko wzdychać ale powiem i zapytam: ile lat ma ten ogród? Ma piękne tło zielone.
Louise Odier to róża, którą ja też mam dzięki młodszej siostrze (zajrzała do katalogu, wybrała i poprosiła o posadzenie w moim ogrodzie - można i tak rodzinnie, zwłaszcza, że to był jej dar). Piękny Twój ogród utwierdza w przekonaniu, że ogrodnik otrzymuje godziwą zapłatę za swój trud.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies