Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

monteverde 21:35, 02 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Otworzyłam Ogrodowisko i do Danusi w te pędy, a tu tyle śliczności tylko cosik te zdjęcia nie z szeroką panoramą widać niespodzianka się szykuje i jak tu doczekać do tego 22 czerwca, no ale trzeba będzie Danusiu Ty chyba masz ta hostę jak ona się nazywa, bo nie pamiętam i nie mogę powiedzieć dziewczynom, a się pytały o nazwę
wszystkie białe kwiatki śliczne pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Justyna 21:59, 02 cze 2013


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Ciekawe co tam Danusia nowego wykombinowała i co jeszcze kombinuje. Spektakularnego... Brzmi intrygująco
Nie pamiętam w którym z ogrodów togo rocznego ChFS była srebrna biżuteria ogrodowa. Takie wiszące perełki. Jakby mini, centymetrowe kulki blomusa zawieszone na lince. Skojarzyły mi się z Twoim ogrodem. Zwanym bombonierką ogrodowiska
Dzisiejsza sesja piękna!
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Madzenka 23:17, 02 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Justyna napisał(a)
Ciekawe co tam Danusia nowego wykombinowała i co jeszcze kombinuje. Spektakularnego... Brzmi intrygująco
Nie pamiętam w którym z ogrodów togo rocznego ChFS była srebrna biżuteria ogrodowa. Takie wiszące perełki. Jakby mini, centymetrowe kulki blomusa zawieszone na lince. Skojarzyły mi się z Twoim ogrodem. Zwanym bombonierką ogrodowiska
Dzisiejsza sesja piękna!


Przyłączam się do peanów. Czy mogę troszkę ponarzekać?
Cierpię na niedostatek fotek..... Ja poproszę codziennie, chociaż kawałeczek Twojego ogrodu, chociaż po 10 cm dziennie....
I inspirację jednorocznych pliz.... Wprawdzie wszystkie donice w ilosci kilkunatu obsadzonee ale chcę nacieszyć oczy....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Betka 23:25, 02 cze 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Zdjęcia śliczne ale co tu się dziwić. Jak ogród Danusi jest piękny to i zdjęcia .
Aż chce się oglądać
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
GorAna 23:27, 02 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
Danusiu, zdjęcia finezyjne
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kaprys 00:10, 03 cze 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Danusiu nadrobiłam zaległości, jak zwykle inspirujesz nas nowymi pomysłami i nakręcasz do działania w ogrodzie. Patrzę na kosmosy i przypomina mi się ogród mojej babci. Kiedyś nazywało się je "warszawianki" i wcale mnie tak bardzo nie zachwycały, takie tam sobie kwiatki. Teraz wróciły do mody i wydają się takie wyjątkowe. Pozdrawiam
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Evchen 10:59, 03 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Rewolucja w ogrodzie Danusi! To dopiero będzie niespodzianka Szykujmy szampana
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
boguslaw_r_ 11:14, 03 cze 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
1500 to jest coś nie mówiąc o poprzednim tysiączku serdeczne gratulacje
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
popcorn 11:48, 03 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Danusiu gratki z okazji 1500!!!

Mam pytanie, jaki model kosiarki masz? Ta Husqvarna.. ile lat chodzi bezawaryjnie?
dzieki!
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 12:29, 03 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gratki na 1500 i tez fotki twoje uwielbiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies