Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 22:06, 03 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Borbetka napisał(a)
Rdest w tym roku też posadziłam. Sąsiadem jest carex Frosted. Jeśli zima będzie ok, to przyszły rok w tym miejscu zapowiada się super. Dosadzę jeszcze tulipanki pomiędzy.


Monia,rdest to mój nr 1 tego roku. Bardzo się cieszę z Tego zakupu. Z Twoją ziemią po zezonie bedą 4 razy większe
Jestem ciekawa tego połączenia z carexem. masz fotkę?
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
aage 10:45, 04 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Rdest panoszy się okrótnie, trzeba na niego zarezerwować sporo miejsca albo systematycznie dzilić. Poza tym jest naprawdę bezproblemowy i wygląda trakcyjnie prakycznie przez cały sezon
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
kwiatholandii 16:18, 04 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
aage napisał(a)
Rdest panoszy się okrótnie, trzeba na niego zarezerwować sporo miejsca albo systematycznie dzilić. Poza tym jest naprawdę bezproblemowy i wygląda trakcyjnie prakycznie przez cały sezon


Właśnie dlatego go uwielbiam. musi zarosnąć u mnie na 40 mkw
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
siakowa 13:31, 16 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
kwiatholandii napisał(a)


Witam, najchetniej zrobiłabym z tego zdjęcia tapetę na pulpicie...och ach
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Pszczelarnia 17:00, 16 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kwiecie Holandii, to ja ominęłam światełko w tunelu? Dobrze, że ono jeszcze świeci, mocnym światłem świeci, to zobaczyłam, choć przybiegłam na szarym końcu.
Sąsiada z NL też podglądnęłam. Jak oni to robią? Niesamowite wyczucie. To się ma chyba we krwi albo poprzez więzy krwi? Ściskam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kwiatholandii 08:40, 20 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Pszczelarnia napisał(a)
Kwiecie Holandii, to ja ominęłam światełko w tunelu? Dobrze, że ono jeszcze świeci, mocnym światłem świeci, to zobaczyłam, choć przybiegłam na szarym końcu.
Sąsiada z NL też podglądnęłam. Jak oni to robią? Niesamowite wyczucie. To się ma chyba we krwi albo poprzez więzy krwi? Ściskam.


Światełko bije po oczach, juz blisko . Sasiad ma naprawde piekny ogrod o prostych liniach, ale tak madrze przeplatany roslinami. sa jeszcze ciekawsze miejsca w tym ogrodzie i chyba wreszcie wprosze sie na kawke i zrobie fotorelacje
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 08:42, 20 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
siakowa napisał(a)


Witam, najchetniej zrobiłabym z tego zdjęcia tapetę na pulpicie...och ach


Kasiu, bardzo mi miło, że Ci sie podoba
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
noemi 20:49, 21 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Monia , zbieram opinie o "Twoim" rdeście , jak on zimą wygląda?

Działasz coś teraz ? … ja muszę w tą sobotę posadzić cebulowe , bo mi do wiosny w kartonach zostaną
____________________
ogród magdalenka
kwiatholandii 21:49, 21 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
PIĘKNA JESIEŃ

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 21:55, 21 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
noemi napisał(a)
Monia , zbieram opinie o "Twoim" rdeście , jak on zimą wygląda?

Działasz coś teraz ? … ja muszę w tą sobotę posadzić cebulowe , bo mi do wiosny w kartonach zostaną


Działam chyba we wszystkim ostatnio. Rdest polecam. jest piekny i z tego co wiem lubi wodę. u mnie cały czas pięknie kwitnie.Te sadzonki mam około 4 miesięcy i sa dwa razy większe. U sąsiada z NL mam gdzieś zdjęcia zimą,bo u siebie pierwsza zimę będę miała.Bebule posadziłam wszystkie Aleks mnie zmotywował
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies