Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Pszczelarnia 18:05, 24 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To ja już czekam na maj. Dla zobaczenia tej drugiej pani matrony ogrodowej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Lukas 10:19, 29 mar 2015


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
kwiatholandii napisał(a)




A ja przychodzę z zapytaniem o te fotele, są świetne, mają fajny design i zastanawiam sie nad ich zakupem, tylko czy są wygodne skoro to jest plastik i jak się one w ogóle sprawują jeżeli chodzi o warunki atmosferyczne, deszcz/ słońce?
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
kwiatholandii 14:04, 29 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Lukas napisał(a)


A ja przychodzę z zapytaniem o te fotele, są świetne, mają fajny design i zastanawiam sie nad ich zakupem, tylko czy są wygodne skoro to jest plastik i jak się one w ogóle sprawują jeżeli chodzi o warunki atmosferyczne, deszcz/ słońce?


Witaj. Spraqdzają się w każdej pogodzie. Teraz mam je trzeci sezon i mogę śmialo powiedzieć, że nie groźne im słońce, deszcz a nawet śnieg. Dla mnie są wygodne ale muszę mieć poduchę pod plecami. Wtedy świetnie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Mysza 16:36, 29 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
kwiatholandii napisał(a)


I zrobiło się wiosennie
Pięknie
A kaloszki sexy
____________________
Gosia
kwiatholandii 12:38, 30 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Gosiu, dzieki za wizytę. Wiosna motywuje nas do pracy, wreszcie
Ewo, też nie moge doczekac sie juz "matrony" . Trzeba czekać jednak na wyschnięcie, szkliwienie i kolejne wypalanie, ale w maju musi siedzieć Teraz jeszcze do ogrodu, ceramiki i mebli doszło kolejne hobby.. fotografia i cięzko mi czasami pogodzić wszystko. Narazie jedno inspiruje drugie. Jestem tym bardzo pozytywnie zaskoczona

Jakoś nadgoniłam w zeszłym tygodniu prace ogrodowe.Kanciki załatwione. Martwiłam się, czy nie za szybko przycinam trawy, ale czasowo inaczej sie nie dało i poszło.



Na rabacie przy altanie zaczynam rewolucję i wycinam trawę, dosadzam bukszpany. Po obu stronach chcę białe "chmury" hortensjowe, obrysowane obwódką bukszpanową. Metamorfoza w trakcie, bo musze jechać po kolejną dostawę bukszpanów i hortensji.



Powstały nowe donice z bukszpanami. Bedę je cięła tym razem w prostokąt. Narazie dochodzą do siebie po sadzeniu.


____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
justi 12:59, 30 mar 2015


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Monia, ładnie, czyściutko i elegancko masz!
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
leon60 16:53, 30 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
ale pięknie ! ! !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Sebek 16:55, 30 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przecudnie! A zdjęcie w hunterkach mega!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Lukas 18:10, 30 mar 2015


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Dzięki za odpowiedź, chyba się na nie w końcu zdecyduję skoro tyle plusów
Zdjęcia oczywiście piękne, bardzo podoba mi się rabata frontowa i prostokąty z bukszpanów w donicach.. miodzio
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
kwiatholandii 18:56, 30 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Lukas napisał(a)
Dzięki za odpowiedź, chyba się na nie w końcu zdecyduję skoro tyle plusów
Zdjęcia oczywiście piękne, bardzo podoba mi się rabata frontowa i prostokąty z bukszpanów w donicach.. miodzio


Bierz, bierz, fotele sa świetne. Ostatnio widziałam też dla dzieci w wersji mini. Rabata frontowa już prawie skończona. Jeszcze na wprost kilka zmian.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies