Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Enya73 09:23, 10 kwi 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ja anabelki ścinam co roku w marcu nisko nad 3 oczkiem . Jak tego jeszcze nie zrobiłaś, to jeszcze jest dobry moment. W ten sposób się wzmocnią. I wycinam starsze pędy całkowicie ( takie mocno zdrewniałe).
Dzięki temu zabiegowi z roku na rok są sztywniejsze i tak się nie pokładają po deszczach. A mam je już 8 lat.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
KasiaWB 09:36, 10 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
wspaniała zmiana bardzo elegancko
ja swoje anabelki podwiozuję czarnym wężykiem sadowniczym w kółeczko owijam wężyk na co którymś pędzie dookoła itd., dzięki temu trzymają się same i nie pokładają się nie wbijam dodatkowych palików.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Mysza 17:39, 10 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Pięknie wyszło
A jak zakwitną hortensje to dopiero będzie

Dzisiaj ogladałam Hilli i Pan mówił, że też będą miały czerwone kuleczki, ale w mniejszej ilości.
Macham.
____________________
Gosia
Krys 09:07, 12 kwi 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Monika ogród masz prześlicznymetamorforza rewelka a jak dojda jeszcze hortki bedzie czad pomocnicy urosli,pamietam jednego w brzuszku pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Madzenka 10:24, 12 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Metamorfoza zachwycająca. Juz wiem o oc pytałas, te zywopłoty w kwadratach nie pochodzą z plantacji, to moje stare buksiki z poprzedniego odgrodu, od małego ciete.
Ale z plantacji szybko się pozrastały więc bez obaw, za rok nie bedzie przerw.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 10:46, 12 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Krys napisał(a)
Monika ogród masz prześlicznymetamorforza rewelka a jak dojda jeszcze hortki bedzie czad pomocnicy urosli,pamietam jednego w brzuszku pozdrawiam


Krysiu, jak miło, że mnie odwiedziłaś. U mnie chłopcy już fajni, duzi, pomagaja mi w ogrodzie. U Ciebie też wszystko pięknie rośnie i widzę, że już mieszkacie w nowym domku. pozdrawiam, buziaki
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 10:48, 12 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Madzenka napisał(a)
Metamorfoza zachwycająca. Juz wiem o oc pytałas, te zywopłoty w kwadratach nie pochodzą z plantacji, to moje stare buksiki z poprzedniego odgrodu, od małego ciete.
Ale z plantacji szybko się pozrastały więc bez obaw, za rok nie bedzie przerw.


Tak właśnie nie przypominały mi moich, haha. ja muszę jednak dosadzić pomiędzy, bo słabo to wyglada, ale jest duża nadzieja
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 10:50, 12 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Kasiu, Anito, dzięki za podpowiedzi. u mnie kłopot bardziej z tym, że cienkie tzn takie żadkie bardzo. Muszę je przekopać i dokarmić
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
nicol21 13:33, 12 kwi 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Rewelacyjna przemiana! A jak dojdą latem kwiaty to już w ogóle super fajnie bedzie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gabisia 17:20, 14 kwi 2015


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Moniu, czy mogę prosić o zdjęcie rdestów po zimie?
Planuję pas jakichś niskich bylin na brzegu rabaty i nie mogę sie zdecydować.
A rdest był u Ciebie śliczny
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies