Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 11:40, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Rysowałam z synkiem na kolanach. Przepraszam wszystkich za ten wytwór
Kropeczki zielone to runianka jap. Zółte koła to miskanty , zielone to kule bukszpanowe. Koło zielone w narożniku to wysokie drzewo. Białe to rododendrony, a z tyłu jakieś jeszcze niewybrane thuje.




Przy czasie poprawie.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Wieloszka 11:47, 16 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kwiatholandii napisał(a)
Rysowałam z synkiem na kolanach. Przepraszam wszystkich za ten wytwór
Kropeczki zielone to runianka jap. Zółte koła to miskanty , zielone to kule bukszpanowe. Koło zielone w narożniku to wysokie drzewo. Białe to rododendrony, a z tyłu jakieś jeszcze niewybrane thuje.




Przy czasie poprawie.

Dokładnie tak sobie wyobraziłam tą lewą stronę inspirowaną ogrodem nowoczesnym Danusi ! Ewentualnie zastanowiłabym się nad pociągnięciem bukszpanów kulek i miskantów za zakrtęt (jesli w ogóle się to zmieści) - czyli w stronę rh, lub tak jak jest u Danusi - ilex golden gem na zakręcie. Ale Ty pewnie masz już na to swoje pomysły !
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
malkul 12:02, 16 kwi 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
kwiatholandii witam się pięknie. Chciałam zapytać co jest ułożone na tym cudnym podjeździe?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
kwiatholandii 12:06, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Tak Aga, narożnik muszę czymś rozjaśnić poza tym będę tam miała bukszpan dokładnie w narożniku małą obwódkę. Ten rysunek jest poglądowy co do ilości, bo warunków do rysowania nie miałam. Przeciągnę tak jak mówisz dalej miskant Pewnie i tak pozmieniam jeszcze w trakcie prac. Mam nadzieję tylko, że Danusia nie będzie miała nic przeciwko, że wykorzystałam kilka jej nasadzeń
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 12:10, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
malkul napisał(a)
kwiatholandii witam się pięknie. Chciałam zapytać co jest ułożone na tym cudnym podjeździe?


Witaj . Malkul
, to LIDO Melanż zimowy firmy Pozbruk (wykończenie proste !! nie starobruk strukturalny).
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 12:12, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Aga, Poza tym muszę przedłużyć najlepiej miskanty, żeby zasłonić to okropne szambo.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
malkul 12:14, 16 kwi 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Wielkie dzięki
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Milka 12:31, 16 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Moniko, miodzio plany z roślinami super, tylko jeszcze coś oprócz lawendy, co ma białe kwiaty
Śledzę dalej twoje poczynania a jak tam M., juz nienaburmuszony?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
abiko 12:35, 16 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Kwiatholandii, ale piękny podjazd... tak podpatruję, zapowiada się naprawdę ładniusio
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
agata_chrosc... 12:48, 16 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Monika, bardzo to pięknie obmyśliłaś. Ja mam tylko taka uwagę praktyczną. Otóż tuje mają to do siebie, że niemiłosiernie wysysają wszystko z gleby i to dobre kilka metrów dookoła. Wiem, bo mam tuje jako granicę z sąsiadami i jak przygotowywaliśmy ziemię pod trawnik, to musiałam praktycznie wywalić wszystko, co było tak ze 2 metry od tuj, bo to było wysuszone, zbite klepisko. Nic by tam nie urosło, a rododendrony to juz w szczególności. Powinnaś to wziąć pod uwagę, jesli za kilka lat nie chcesz wykopywac uschniętych rodo. Ja to w ogóle tuj nie lubię i zastąpiłabym je czymś innym, ale to takie moje skrzywienie chyba, bo wszyscy inni tuje lubią i sadzą na potęgę. A poza tym klasycznie, elegancko, nowoczesnie. Pasuje do całości zdecydowanie.
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies