Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Lena 07:26, 23 lut 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Kwiatholandii Ty mi z nieba spadłaś z tą klimatyczna Holandią

Osłupiałam jak ujrzałam te rzeżby nad zarzęsionym stawem....i te łuki...z grabu???

Ogród teścia wygląda na duży i już skradł moje sreducho

Wracając do mebli , to jak dla mnie rewelacyjne są! Mówisz że konsolkę masz z takiego ładnie kolorystycznego drewna? Ciekawi mnie ogromnie
Czy teść sam planowała ogród? Bo widać jest przemyślany,np. ta ławeczka otulona żywopłotem aż kusi żeby na niej poleniuchować cały dzień
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
kwiatholandii 07:58, 23 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Ten ogród ma już 40 lat. Teście sami go zakładali i choć mają prawie po 70 lta sami o niego dbają. Zaznaczam, że to 5 tys mkw!!!! Są przez to w świetnej formie. A ceramika to nasze rodzinne hobby. Teściowa ma swoją pracownię w ogrodzie i codziennie przy kawce przychodzą babeczki polepić kilka godzin u niej. Po prostu cudo. U nas też są świetne miejsca, do któch chodzę lepić, ale tamten klimat, śmiech, rozmowy przy winie i lepienie nawet do późnych godzin nocnych nie zastąpią niczego
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 08:46, 23 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Sebku, to nie pokazowe ogrody. Akurat to zdjęcie było zrobione latem gdy teściowa robiła wystawę ceramiki w ogrodzie.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
nieszka 13:01, 23 lut 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
kwiatholandii napisał(a)
Ten ogród ma już 40 lat. Teście sami go zakładali i choć mają prawie po 70 lta sami o niego dbają. Zaznaczam, że to 5 tys mkw!!!! Są przez to w świetnej formie. A ceramika to nasze rodzinne hobby. Teściowa ma swoją pracownię w ogrodzie i codziennie przy kawce przychodzą babeczki polepić kilka godzin u niej. Po prostu cudo. U nas też są świetne miejsca, do któch chodzę lepić, ale tamten klimat, śmiech, rozmowy przy winie i lepienie nawet do późnych godzin nocnych nie zastąpią niczego

Ależ mają bajecznie Jak ja bym chciała takie życie prowadzić!!! Bosko
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
kaisog1 13:08, 23 lut 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kwiecieholandii a czy Ty przypadkiem nie "wyporzyczasz" Teścia???? Bo ja chętnie przygarnę na jakis czas

Pomysł mebli z tych desek jest super!


Strasznie mi sie spodobał ten stół i ława i taboreciki.... mogłabym poprosic o bliższe zdjęcia??? Ja nie facet ale jak zobaczę szczegóły to chyba sama capnę za piłę, dechy i wiertarkę
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joanka 14:41, 23 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Niesamowite miejsce!

Plisssss, wygrzeb dla nas jeszcze trochę fotek z cudownego ogrodu teściów
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kwiatholandii 16:50, 23 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Nie ma mnie na miejscu w domu, ale jak wrócę wyszperam płyty ze zdjęciami. Obiecuję.
Małgosiu, podpytam teścia jak on to dokładnie robi. Wiem, że posiada maszyny obrabiające, więc dla niego to pestka, ale zapytam jak to zrobić krok po kroku.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kaisog1 16:51, 23 lut 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dziękowac, dziękować dziękować!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kwiatholandii 16:57, 23 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Z tymi mebelkami to taka śmieszna sytuacja mi się przypomina. Mieliśmy pomysł na jedną ścianę w domu z tych dech i przywieźliśmy na wzór na budowę, a panowie murarze myśleli, że to do spalenia i podgrzali sobie temperaturę w kominku.
Dziś zrobię fotkę konsoli w wiatrołapie też z tych dech ,z bliska dla Ciebie Małgosiu, to przybliży ci to może jak jest w realu, albo rusz autostradą w naszą stronę i zapraszamy na kawkę.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 22:12, 24 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moniko,
Bardzo się cieszę, że zawitałaś na ogrodowisko. Zaszczepiaj w nas wozrce z ogrodów holenderskich. Jak bardzo mi się marzy aby polskie ogrody były tak różnorodne i zadbane. A niesty większoś to cały ogród trawnik i obsadzony po bokach żywopłotem. Nie chcę nikogo krytykować za taki styl ale marzy mi się większa różnorodność.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies