Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

Celina 19:23, 22 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witam Was.
Bardzo dziękuję za przyjęcie.Odwiedziłam Wasze królestwa. To cudeńka.

Sebek mnie zaskoczył bo nazwał to coś tam, na moim zdjęciu trawnikiem Do trawnika daleka,daleka droga.Raczej nie osiągalna,z racji położenia mojej działeczki;sąsiedztwa łąki siejących mleczów
Pokażę, od czego zaczynałam.Na pierwszym zdjęciu opisana na początku "moja bidulka",a na drugim widok z innej strony ogrodka .Nie nastrajało to optymistycznie
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 19:32, 22 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
O ! a tutaj widać dokładnie z czym się zmierzyłam!Moje chłopaki -załamane
____________________
Celina - Moje poletko
Joanka 19:45, 22 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witam Celinko

Ja również zaczynałam od działeczki po teściach.

Piękne kwiaty, czekam na dalsze zdjecia
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Celina 20:04, 22 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
A ja właśnie byłam na Twojej stronce co za zbieg okoliczności.Ale przyznaję się, że nie dotarłam do końca,dopiero zaczynam poznawać powoli tutaj wszystkich. Dla Ciebie Joanko i pozostałych, którzy do mnie wpadają kawałek widoczku
____________________
Celina - Moje poletko
hanka_andrus 20:07, 22 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
I już się zrobiło bardzo miło!Ostro poczynaliście,skoro już dziś tak wygląda..Gratuluję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
weronika77 21:10, 22 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Witaj Celinko! Piękną róża i piękne lilie, ale mnie ujęło najbardziej to, że wszędzie widzisz swoją mamę.
Przyjemności ogrodowych Ci życzę.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Celina 21:30, 22 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Oj Haniu!Nie było łatwo, to przyznaję,momenty załamania,zwątpienia,nawet łzy były
Ale wespół w zespół ruszyliśmy z robotą. A na dodatek poszliśmy za ciosem.Z moją działką sąsiadował drugi połać,jeszcze bardziej zaniedbany.To nawet trudno nazwać działką .Ot kawałek zachwaszczonej ziemi. Nie zastanawiając się długo połączyliśmy obie-tzw działki i z300 metrów zrobiło się 604.To co widać na zdjęciu oddaje pełny obraz.Nędza i rozpacz. Mąż zaczął robić pergolę.Nie ona była akurat najważniejsza,ale skoro miał taką potrzebę ,pierwsza zasada,nie przeszkadzać
A z tyłu wędruje nasza suczka Gama.Dla niej te chaszcze to był raj!
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 21:39, 22 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Dobry wieczór Weroniko

Odwiedziłam Twój bajkowy ogród..Rzeczywiście bajka! Pozdrawiam serdecznie. Zaglądaj do mnie, zapraszam

____________________
Celina - Moje poletko
hanka_andrus 21:55, 22 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dobra zasada ,Celinko! Ja swojemu też nie przeszkadzałam.Wiosną uzgadnialiśmy priorytety i potem każdy swoje robił bez krytykanctwa.Nie raz było nie po mojej myśli,ale..... dla świętego spokoju.....Teraz on już ma święty spokój, a ja pod gruszą leżąc ,też,,,,,,Na dowolnie wybranym boku.I do przodu z robotą już muszę sama,niestety...
Dobrze,że powiększyliście areał...Jest więcej roboty co prawda,alei większe możliwości....Pozdrawiam małżonka i życzę wam obojgu ......dużo zadowolenia!.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
EPODLAS 21:59, 22 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witam Celinko, twój wstęp bardzo mi się podobał. Skojarzył mi się z książką 'Tajemniczy ogród' Tam dziewczynka też ożywiła podupadły ogród, który kiedyś był kwitnący. Bardzo dbaj o tą pnącą różę. Poza tym śliczne zdjęcia.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies