Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

hanka_andrus 21:40, 25 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Celino! Gratuluję Tobie i Twojemu M.Nie sztuka zabić kruka,ale gołą d...ą siąść na jeża!
Wykorzystujecie zastaną sytuację perfekcyjnie ją adaptując do własnych potrzeb i własnych wizji.No i materiały za grosik...i własny wkład pracy!
Tak dalej! Podziwiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Joanka 21:45, 25 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Dobre z tym jeżem Haniu Uśmiałam się do łez.....
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gabriela 22:03, 25 lut 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dop ogrodu trzeba dorosnąć i Wy z mężem już dorośliście, dlatego takie macie fajne efekty i robicie to z przyjemnością.
O trawniku napisałam Ci elaborat na moim wątku, bo pytałaś. Z tego co widziałam, zakładaliście go dobrze, ziemia była wyrównana. Teraz, jak chcesz mieć ładny, trzeba będzie z nim powalczyć, instrukcję u mnie już masz, ale nie wiem, czy Cię przez przypadek przy okazji nie zniechęcę.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Milka 22:16, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gabrielo, masz 100% rację
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 11:42, 26 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Przy niedzieli witam wszystkich!

Haniu! No różne rzeczy słyszałam ale o tym jeżu nie! o mamuśku ale się uśmiałam ,jak norka

Gabrysiu dzięki za odpowiedź,poczytam wieczorkiem

[Joanko
,miło że zaglądasz do mnie

Irenkodzisiaj pędzę na łowy

Moje pelargonie pocięte częściowo, jeszcze jedna taka seria w tym tygodniu,mam nadzieje że się przyjmą

Wczoraj pojechałam na ogród,załamka zupełna, woda stoi na 30 cm w miejscu gdzie zrobiłam nową rabatę.
Azalia,hortensja ,kukliki i nowo posadzone cebulki tulipanów ,wszystko zalane!
Nie wiem czy odbijąNajbardziej mi żal hortensji ,już ją raz ratowałam,teraz nie wiem czy coś z tego będzie.
Jak myślicie przesadzić na wiosnę,przyjmie się i zakwitnie w tym roku?

Przywlokłam gałązki bukszpanu.Zrobię z nich takie kulki,bardzo mi się podobają
A poza tym nowe narzędzia już czekają na działania

Obiadek zrobiłam wczoraj,to mam czas i teraz pędzę na zakupy.papa odezwę się wieczorkiem.


____________________
Celina - Moje poletko
Syla 11:53, 26 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
O rany .... już pociachałaś bukszpany ? ja czekam aż się ociepli bo mi okropelnie zimno jeszcze .....
Fajne narzęcia ..... ja swoje muszę poczyścić bo takie zapracowane zostawiłam na zimę ..... wiem , leniwa jestem ale mam nadzieję , że się nie popsują ...... Miłej niedzieli , a powiem jeszcze , że przeczytałam wstęp wątku i strasznie się poryczałam ...... pięknie , wzruszające . Jesteś dzielna ! Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
hanka_andrus 12:41, 26 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Powodzenia!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
justi 13:05, 26 lut 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ładne te sadzonki pelargonii, takie zielone. U mnie blade, chyba za mało światła mają.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
hanka_andrus 13:28, 26 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Też pociachałam swoją.2 pędy 2 tygodnie temu wsadziłam do wody ,juz są korzonki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Celina 17:50, 26 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Maraton po sklepach zakończony .Nie ma takiej siły która mnie odciągnie -aby nie kupić lilijek.Poza tym, takie coś do wyrównywania trawnika też nabyłamTrafiłam akurat na dostawę, tak że cebulki dorodne świeżuteńkie.

____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies