Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

dajana 18:19, 24 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przy tarasie









Skarpa z bliższej odległosci,ziemia do wyrównania oraz uzupełnienia a na koniec rosliny tylko co? o to jest pytanie Beton pomaluję wapnem a w przyszłym roku przykleję kamień nie bedzie widać betonu


____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 18:19, 24 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przy tarasie









Skarpa z bliższej odległosci,ziemia do wyrównania oraz uzupełnienia a na koniec rosliny tylko co? o to jest pytanie Beton pomaluję wapnem a w przyszłym roku przykleję kamień nie bedzie widać betonu


____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
sylwia_slomc... 22:27, 24 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
Ale się świetnie rozrasta wszystko , murek podziwiam, ale nie mam czasu tak daleko się cofnąć , żeby sprawdzić czy był pod niego fundament?.......bo inaczej w zimie mróz porozsadza.......a między bloczkami i ziemią dałaś jakąś izolację??? z czego te bloczki są?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
yolka 22:34, 24 cze 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Śliczności czynisz, na pewno jesteś urobiona po czubki włosa, ale przyszły efekt już można zobaczyć. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
dajana 13:55, 25 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dubelek
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 13:55, 25 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Bloczki sa betonowe zrobiłam fundament z uzbrojeniem wtopiony pierwszy bloczek w fundament na płasko ,a na nim dwa następne ale juz nie na płasko. Izolacji nie zrobiłam bo nie wiedziałam,mogę ją jeszcze zrobić bo nie wszędzie jest już ziemia.Wystraszyłaś mnie Sylwio tym rozsadzeniem w zimieChyba by mi serce z żalu pękło tak się napracowałam.Dalszą część zaizoluję. Będzie coraz ciekawiej kiedy dojadę z murkiem za dom do wzniesienia z trzema wysokościami,aż do 5 metrów róznicy. Dopiero wtedy bedzie widać dokładnie jak miej więcej bedzie wyglądał w przyszłości mój ogród .Beton to nie mój materiał,ale nie miałam innego wyjscia (koszty).Na ten beton przykleję kamień Wybieram z ziemi taki bardziej płaski wapień.Zacznę od donic przy tarasie go przyklejać na próbę ,jesli się sprawdzi pojadę z nim dalej ale to dopiero w przyszłym sezonie. Dzisiaj nic nie zrobię,patelnia przeokropna nie da się pracować w taki upał, a szkoda
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
AsiaK_Z 14:02, 25 cze 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Oj dzieje się dzieje PIĘKNIE brawo Dajanko
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
dajana 14:07, 25 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję Jolu to na razie zarys planu. Myslę że kiedy już zakończę te ciężkie , brudne prace i przejdę do nasadzeń to miejsce wreszcie zyska miano ogrodu czy sie spodoba nie wiem,ale każdy chce mieć piękny ogród .I ja cię pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 14:07, 25 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję Jolu to na razie zarys planu. Myslę że kiedy już zakończę te ciężkie , brudne prace i przejdę do nasadzeń to miejsce wreszcie zyska miano ogrodu czy sie spodoba nie wiem,ale każdy chce mieć piękny ogród .I ja cię pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
hanka_andrus 17:05, 25 cze 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dopiero dziś wpadłam na forum, i mogę podziwiać Twoją pracę! Kobieto! Jesteś mocarna! Taka praca to dla słabej kobiety nie jest, ale jak się nie ma do pomocu silnego faceta,, to trzeba sobie radzić. Efekt kapitalny, a te zmiany poziomów, pięknie będą wyglądać z roślinami.
Jeszcze raz powtórzę jesteś ogrodowa bestia! Różyczki widziałam, a ta przy tarasie drobna różowa, najładniejsza!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies