Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Anda 17:12, 25 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Piekne murki. Ślicznie wyglądają. Bardzo mi sie podobają. Pracy nie zazdroszczę, ale efekt jest wspaniały Przy tarasie też bardzo mi sie podoba.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Krys 17:26, 25 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Rany ale jestes silaczka,niesamowita prace zrobilas!! Jest tak ply czy zaprawa przeciwmrozowa,klada to fachowcy pod plytki zewnetrze mozesz posmarowac aby mroz nie potrzaskal betonu.roze piekne i ogrod sie zmienia niesamowicie,kiedys czytalam Twoja historie podziwiam.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Mala_Mi 00:34, 07 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Upss. coś sie dzieje.. jutro czyli dziś obejrzę.. a na razie twoje - moej serby


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:38, 07 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ale horta ogromna..
Miałam nie zaglądać tylko iść spać..
Beton jest teraz w mocie.. więc bez oklejenie też super wygląda.. modnie

Nad obsadzeniem pomyślę.. ale sama masz dobry gust ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Marga 11:31, 07 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
dajana napisał(a)
Troszkę roslin w biegu







Dajanko, pięknie i romantycznie!
Twoje murki widziałam i jestem pełna podziwu. Nie wiem jak Ty dałaś sama radę to wymurować. Czapki z głów!
____________________
Ogród dla moich synków
dajana 12:14, 07 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Aniu cieszy mnie dobra kondycja twoich Serbów ,dzięki za zdjęcie Mówisz ze beton w modzie ? jestem zatem nietypowa bo nigdy nie ulegam temu co modne. Beton to beton i nie ma w nim nic ładnego, ale znajdę sposób aby nie rzucał się w oczy, na początek pomaluje go wapnem ,a potem pomyślę Być może wystarczą zwisające rośliny które go zasłonią .W sobotę ma być chłodniej to pocieszające bo będę miała warunki na dalsze mury .Tych upałów nie wytrzymuję .Rośliny muszę bardzo mocno przemyśleć zanim je posadzę, miejsca jest sporo ,ale skłaniam się w rabatę z traw różnych wielkości oraz koloru. W pierwszym rzędzie chciałabym płaczącego buka o ciemnych liściach ,po środku, bo obok już są już posadzone dwa wysokie miskanty , albo wykorzystam śliwę wiśniową którą już mam co prawda nie jest to Nigra lecz dziecięca ,ale jest szczepiona na pniu i bardzo mi się podoba .Reasumując ,murki w pierwszej kolejności, a potem zobaczymyPodglądam twoje zmiany ,zazdroszczę masażu stupek przez te śliczne okazy hi,hi ,ja bym się chyba cały czas śmiała gdyby mnie tak kąsały Lubię cię czytać i gapić na twoje rabaty Mam jedno marzenie zrobić piękny ogród zanim zejdę z tego świata i wszystkich was zaprosić na balety w nim .Oby mi się udało zdążyć ,
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 12:31, 07 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Margo jak człowiek musi to wszystko potrafi jak się okazuje .To nie było trudne tylko te bloczki są bardzo ciężkie reszta to zabawa .Gdybym nie musiała przerywać swych prac doszłabym dalej, ale ciągle coś ode mnie ktoś chce To mnie wnerwia najbardziej .Postawie chyba ogromny folder z napisem Prace budowlane, nie przeszkadzać!
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Mala_Mi 00:27, 09 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Danusia... życzeń Ci nie złożyłam imieninowych.. ale pamiętałam (moja mama to Danuta )... tylko ten brak czasu... tabliczka nie przeszkadzać ... też by mi się przydała.

Mówię, że jeszcze miesiąc i może się polepszy.....
czego i Tobie życzę

Murki są super.. jesteś kobita nie do zdarcia Muszę kiedy do ciebie zadzwonić na pogaduchy...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
KasiaWB 15:49, 09 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Dajanko wspaniała kobieta z Ciebie
czytałam i otwierałam szeroko oczy, że Ty te murki tak sama! szok podziwiam co więcej...może i ja bym spróbowała takich robót? hmm ale muszę się podszkolić
Ogród prezentuje się pięknie a te róże przy domu - tym pięknym domu - ach..!
Serdecznie ściskam i pozdrawiam !
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ewa4 07:44, 10 lip 2016


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Ooo kochana murujesz no to sie dzieje ale efekt koncowy bedzie zadowalajacy bo juz sobie wyobrazam jak bedzie pieknie.moj ogrod tez po przerubkach ale bylo strasznie jak ruszyly prace a teraz poeoli juz ogarniam takze dopinguje Ci i muruj a ja bede podgladac.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies