Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

dajana 12:47, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jabłuszko rajskie tez posiadam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
justi 12:53, 24 lut 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj Dajano
Ja też zawitałam do Twojego ogrodu. Bardzo Cię podziwiam za wysiłek, który wkładasz w jego realizację. Czuję, że będzie pięknie z dnia na dzień, a Twój ogród z tymi różami będzie jednym z najczęściej odwiedzanych na forum.
ps. piękne masz okienniczki w domciu
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
dajana 12:55, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
To prawda Joanko ,moje wnusie wyrywają marchewki prosto z ziemi prosząc jedynie aby je umyć,po czym wcinają jak najlepszą słodycz ..Borówki amerykańskie i truskawki same zbierają z krzaczków .Nie wyobrażam sobie nie mieć warzywnego ogródka, jaki zapach kopru ,natki z pietruszki i ziół Ach delicje i zero chemii
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 12:57, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 12:58, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
W oczekiwaniu na wiosnę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 13:15, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję Justi za miłe słowa.Te okiennice tez były moim marzeniem wraz z oknami z drewna w tym stylu .W różach zakochałam się pod wpływem pewnej wspaniałej kobiety.Mogła je opisywać godzinami a jaki ma cudny ogród,, tyle miłości i pasji było w jej przekazie że i mnie się udzieliło to uczucie.Mój ogród będzie powstawał powoli aby jak najmniej popełnić błędów .One są bardzo kosztowne roślin żal ,tych zmarnowanych Musze być bardziej rozważna a i ręce mam tylko dwie .Nie mam znikąd pomocy ,szpadle pędzle łopaty,taczki ,kilof ,młotek a nawet betoniarka to moje narzędzia najczęściej używane .Nie narzekam ale przydałaby się pomoc
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
ell 13:16, 24 lut 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Witaj Dajano!
Okolica malownicza. Czyżby Jura Krakowsko-Częstochowska, bo ziemia identyczna. Pozdrawiam i czekam razem z Tobą na upragnioną wiosnę.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Mala_Mi 13:24, 24 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I kolejna młoda babcia, pełna wigoru
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
dajana 13:30, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Leno! Po moim wapieniu można zorientować się ze jest Jura Krakowska.Wiesz gdzie jest pustynia Błędowska ? mam ją na wyciągnięcie ręki .Mój raj tworzę 12 km od Olkusza .Jeśli chodzi o mój warzywnik to zrobiłam bardzo głęboka podmurówkę dużo ponad metr i nawiozłam specjalnej ziemi do warzyw .Inaczej nic by z tego nie wyszło Jeszcze nie skończyłam go zupełnie Będzie furteczka, płotek bo moja psinka wykopuje mi wszystko co w danym dniu ją rajcuje Niby kanapowiec ale to nie jest prawda ma tyle energii co jej pani .Kocha to miejsce jak ja Kiedy kilka dni temu ją zabrałam ,sprawdzała biegając po działce czy wszystko jest na swoim miejscu,, każdą roślinę policzyła To moja towarzyszka doli i niedoli Daleko jestem od ciebie?
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Gardenarium 13:32, 24 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
dajana napisał(a)


Fajnie z tym domkiem wyglądasz, jak na Alasce
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies