Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

dajana 23:09, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Popłakałam się ze wzruszenia Weroniko. Aniołek jest cudny a ja wierzę w jego moc .Tak pięknie mnie przywitałaś a ja w tym czasie zwiedzałam twój ogród .Byłyśmy u siebie w tym samym czasie.,hi telepatia?Do wiadomości kochana zajrzałam, ale nie zdążyłam jeszcze odpowiedzieć bo biegam tu i tam oczarowana pięknymi ogrodami ,sympatycznymi ludżmi .Zdjęcia umiem już wklejać ale wielu rzeczy jeszcze nie wiem .Co się kryje pod Image Shack? Nie spuszczaj mnie z oka proszę i wiem ze pomożesz mi nie tylko w sprawach ogrodu .Otulisz też skołatane serce kiedy zajdzie potrzeba ..jak dobrze mieć pokrewną duszyczkę .Skąd ty bierzesz takie piękne zdjęcia ,Kiedy zwiedzałam twoją stronkę załapałam się na gorąca kawę ,w tak ładnej filiżance jeszcze nie miałam przyjemności pic i ta róża obok .To była czysta przyjemność Moli podgryza mi stopy a przed chwilą buszowała w wannie .Tęskni już za działką tak jak ja .Kajtus ma ją na co dzień ,Moli jeszcze nie ,jest bardzo znudzona Oprócz nudów potrzebuje więcej ruchu ,niestety pod blokiem jej nie mogę puścić jest zbyt szalona . .Ogrodowisko tak mnie pochłonęło że wczoraj zapomniałam pójść spać.Buszowałam prawie do drugiej w nocy Niestety zaspałam do pracy ,trzeba było dzwonić po urlop . Niezłe mam początki Ściskam !
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
mira 23:13, 24 lut 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
witam Cię i ja - z doskoku do ogrodowiska - niedawno odkryłam to formum

lubię czytać takie historie o spełnianiu marzeń - to bardzo buduje i dodaje innym energii - mnie też
warzywnik piękny - działka ma wspaniałe położenie - a że pracy moc -to tak jest piękno rodzi się w bólu

już sobie wyobrażam jak może być piekny skalniak z tych kamieni które tam masz wkoło

pozdrawiam i róża dla Ciebie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
dajana 23:44, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Haniu ja zawsze liczyłam jedynie na siebie a jeśli po drodze coś otrzymałam bezinteresownie to odbierałam to niczym sen . Moje marzenie było czymś pierwszym w życiu uczynionym dla siebie .Warto czasami i o sobie pomyśleć ,bo kiedy czujemy się szczęśliwsi to innych dzięki temu również uszczęśliwiamy.Nie jestem lwem zodiakalnym ,jestem rakiem . Polenić się tez lubię ,,ale nie mam kiedy z tym ze niezbyt długo ,,.bo wtedy jestem niespokojnym duszkiem czepiającym się podobno hi.Z waszą pomocą będę mieć piękny ogród .Kiedy coś popsuje dajcie mi po łapkach .nie mam natury obrażalskiej.Krytykę przyjmuję twórczo pod warunkiem ze nie jest złośliwa Na dzisiaj wystarczy moich cech charakteru bo jeszcze na aniołka wyjdę a wcale nim nie jestem .Pozdrawiam cie Serdecznie Haniu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 23:56, 24 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Asc masz ślicznego psiaka,,ja mam rozczochrańca którego uwielbiam Kiedy wprowadzę się do domku przygarnę jakiegoś bidulka Kocham wszystkie zwierzęta a głodnemu oddam ostatnia kromkę chleba .Mogę zapytać co znaczy dodać wątek do obserwowanych? czy to coś w rodzaju grupy swoich znajomych? Dopiero uczę się tu poruszać,, wiec jeśli popełnię jakąś gafę proszę przymrużyć oko na moje wyczyny z czasem się nauczę Jeśli znasz moje tereny to super ,kiedy wprowadzę się do mojego domu zapraszam ,,pojedziemy rowerami na piękną wycieczkę szlakiem,, nie mam z kim jeżdzic a uwielbiam wycieczki rowerowe Będzie mi bardzo miło .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 00:35, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję za piękną różę Miro!! wyczuwam góry Jestem ich ogromną miłośniczką ,tym bardziej mi miło przywitać cię i poznać zarazem..Jeśli to twój dom na awatarze to gratuluję Drewniane domy mają swój niepowtarzalny klimat .są oryginalne i przyjazne dla człowieka oraz środowiska .Nie wiem jak cie tu odnaleść aby wpaść z rewizytą Będę więc szukać bo wyczuwam że u ciebie jest pięknie .Serdecznie pozdrawiam, dziękując jednocześnie za miłe słowa Mam nadzieję że jeszcze do mnie wpadniesz
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 00:49, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Tak Irciu,, moje miejsce na ogród jest wyjątkowe , otoczone wokół naturą bez miejskiego gwaru ,spalin ,hałasu i betonu..W marzeniach mój ogród jest piękny lecz marzenia zawsze są urocze Zobaczymy co zdziałam .Niebawem wiosna ,,zamierzam ostro wziąć się do pracy Obiecuję wklejać fotki z mojej pracy ..Będzie mi miło jeśli będziesz mnie odwiedzać.Pozdrawiam serdecznie .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Lena 07:11, 25 lut 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Dajano Twój wątek jest bardzo wciągający
Jesteś absolutnie interesująco-intrygującą osobą.Podziwiam w Tobie ducha walki o lepsze jutro
Będzie jak w bajce
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Milka 13:04, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witaj Dajano! Piękne miejsce, taka pierwotność natury kamienie super, ale by mi się przydały a na zimowym zdjęciu, to faktycznie ja na Alasce.Pozdrawiam i życzę powodzenia, to co trudne, też daje się pokonać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dajana 14:05, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Irenko!! śliczna pieszczoszkę trzymasz w ramionach Mam takie skarby malutkie dwie ,trzecia już starsza. To nie moje córeczki lecz wnusie .Nie dane mi było mieć córki to pan Bóg ofiarował mi wnusie Byłaś na Alasce?? o raju ile tu podróżniczek na tym forum. Światowe z was dziewczyny .Hmm to co trudne chyba bardziej się kocha,, zdobyte w pocie czoła staje się bezcenne .Dziekuję za wizytę.Pozdrawiam równie serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Mala_Mi 15:43, 25 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
dajana napisał(a)
Asc masz ślicznego psiaka,,ja mam rozczochrańca którego uwielbiam Kiedy wprowadzę się do domku przygarnę jakiegoś bidulka Kocham wszystkie zwierzęta a głodnemu oddam ostatnia kromkę chleba .Mogę zapytać co znaczy dodać wątek do obserwowanych? czy to coś w rodzaju grupy swoich znajomych? Dopiero uczę się tu poruszać,, wiec jeśli popełnię jakąś gafę proszę przymrużyć oko na moje wyczyny z czasem się nauczę Jeśli znasz moje tereny to super ,kiedy wprowadzę się do mojego domu zapraszam ,,pojedziemy rowerami na piękną wycieczkę szlakiem,, nie mam z kim jeżdzic a uwielbiam wycieczki rowerowe Będzie mi bardzo miło .

Trzymam za słowo... ja też niestety nie mam z kim jeżdzić na rowerze..... moi rówieśnicy to już tzw przeze mnie "kapelusze"....serial, badolenie co boli..... a do młodych za stara.....na szczęście mam ogród......
Ja sobie dodaję niektóre waątki (wszystkich nie ma szans przeczytać, nad czym bardzo ubolewam, a tym bardziej być na bieżąco) do obserwowanych, najprościej to kliknać na pusty kwadracik koło "wyślij" i wtedy jest on w obserwowanych. Na samej górze , po prawej stronie masz napisane: wiadomości, powiadomienia i mój profil. Jak wejdziesz w powadomienia, to na górze po lewej stronie masz opcję "edytuj ustawienia" i tam odznaczasz w jaki sposób chesz by cię informowało o nowych wiadomosćiach i powiadomieniach tzw plusiki (jak jest coś nowego w obsewowanych to jest napisany plusik)...
Tu masz opisane chbya dokłądniej
http://www.ogrodowisko.pl/watek/951-obserwowanie-watkow
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies