Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

weronika77 18:17, 25 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
dajana napisał(a)
Popłakałam się ze wzruszenia Weroniko. Aniołek jest cudny a ja wierzę w jego moc .Tak pięknie mnie przywitałaś a ja w tym czasie zwiedzałam twój ogród .Byłyśmy u siebie w tym samym czasie.,hi telepatia?Do wiadomości kochana zajrzałam, ale nie zdążyłam jeszcze odpowiedzieć bo biegam tu i tam oczarowana pięknymi ogrodami ,sympatycznymi ludżmi .Zdjęcia umiem już wklejać ale wielu rzeczy jeszcze nie wiem .Co się kryje pod Image Shack? Nie spuszczaj mnie z oka proszę i wiem ze pomożesz mi nie tylko w sprawach ogrodu .Otulisz też skołatane serce kiedy zajdzie potrzeba ..jak dobrze mieć pokrewną duszyczkę .Skąd ty bierzesz takie piękne zdjęcia ,Kiedy zwiedzałam twoją stronkę załapałam się na gorąca kawę ,w tak ładnej filiżance jeszcze nie miałam przyjemności pic i ta róża obok .To była czysta przyjemność Moli podgryza mi stopy a przed chwilą buszowała w wannie .Tęskni już za działką tak jak ja .Kajtus ma ją na co dzień ,Moli jeszcze nie ,jest bardzo znudzona Oprócz nudów potrzebuje więcej ruchu ,niestety pod blokiem jej nie mogę puścić jest zbyt szalona . .Ogrodowisko tak mnie pochłonęło że wczoraj zapomniałam pójść spać.Buszowałam prawie do drugiej w nocy Niestety zaspałam do pracy ,trzeba było dzwonić po urlop . Niezłe mam początki Ściskam !



Dajano,najpierw zostawiam Ci gorącą kawę (znajdziesz tu adres, o który pytasz...niżej)
byś pozbierała się po zarwanej nocy przez Ogrodowisko, a Ogrodowisko Ci napisze usprawiedliwienie. Ja też nie spałam w tę noc, silny wiatr mi przeszkadzał, więc pomagałam mężowi w krzyżówkach. Shack to chyba stare narzędzie do wklejania fotek, nie używałam.bold text
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Pola 18:29, 25 lut 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dajano i ja z Tobą przybiegłam się przywitać, marzenia są najważniejsze w życiu, bez nich nic nie miało by sensu, jesteś na starcie w tworzeniu ogrodu tak jak ja. Będę tu zaglądać i kibicować.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Milka 19:40, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
dajana napisał(a)
Witaj Irenko!! śliczna pieszczoszkę trzymasz w ramionach Mam takie skarby malutkie dwie ,trzecia już starsza. To nie moje córeczki lecz wnusie .Nie dane mi było mieć córki to pan Bóg ofiarował mi wnusie Byłaś na Alasce?? o raju ile tu podróżniczek na tym forum. Światowe z was dziewczyny .Hmm to co trudne chyba bardziej się kocha,, zdobyte w pocie czoła staje się bezcenne .Dziekuję za wizytę.Pozdrawiam równie serdecznie


ta pieszczoszka to wnusia napisałam, że ty wyglądasz jak na Alasce w tym zaśnieżonym miejscu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aldonaz 20:01, 25 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Witaj Dajano, czytając Twoją historię, to tak jakbym widziała siebie. Niektóre z moich koleżanek dziwiły się, że przenoszę sie na wieś. W bloku życie wygodniejsze, a i wiek już zaawansowany. Nikt nie wie, jakie rzeczy musiałam wykonywać sama. Czasami myślę, że zbyt dużo wzięłam na swoje barki, ale gdy widzę zmiany to naprawdę cieszy. Spełniłam swoje marzenie i jestem szczęśliwa w moim domku z ogródkiem, czego i Tobie życzę. Pozdrawiam
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Monic 21:06, 25 lut 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Dajano, ciekawa jestem Twojego ogrodu. Nie będzie łatwo - mam podobny lub jeszcze bardziej kamienny grunt, wiem jak to jest, gdy byle roślinkę trzeba wkopać kilofem. Mimo wszystko da się tworzyć ogród nawet w takich nieurodzajach.
Pozdrawiam z niedalekich okolic
____________________
mój ogród Monika
dajana 21:20, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Słowa dotrzymuję a rowery mam dwa( nówki) pozwolę ci wybrać hi,Moje znajome niestety też zramolały Kiedy słyszę pytanie jak ci się chce to i owo,,zazwyczaj odpowiadam że każdy ma swój sposób na życie Nawet TV nie posiadam wystarcza mi komputer ,może to i dziwne ale dobrze mi bez tego ogłupiającego pudełka Dziękuję za link do instrukcji twój ogród widzę już zagospodarowany o moim nie mogę jeszcze tak powiedzieć ale nudzić to ja się nie mam kiedy .Oj robota to mnie kocha
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 21:32, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Monic wygląda na to że obie jesteśmy zaprawione w boju ..Teren jest piękny ale trudny jak życie,, grunt to się odnaleść i nie pozwolić złamać. Każda trudność i schody hartują ale spełnione marzenie jest nagrodą na końcu tej drogi Bo cóż warte jest życie bez marzeń ..Idę do ciebie w gosci
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
ircia 21:34, 25 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Dajano, będę zaglądać na pewno

____________________
Ogród Irci
hanka_andrus 21:56, 25 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dajano! Czytam,i uśmiecham się,bo pięknie piszesz o swych perypetiach!Nie czuć w Twoich słowach biadolenia i narzekania na los,nawał pracy! To lubię.Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
dajana 22:36, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Irenko nie wiem co nie przyćmiło z tą Alaską hi,hi ale walnęłam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies