Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

hanka_andrus 22:24, 28 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A ja dziś wygrzewając się na słońcu w ogrodzie zastanawiałam się,jak ugryźć przemeblowanie w ogrodzie,
od czegoś trzeba zacząć.......ale podobno, najgorszym momentem jest pierwszy wykopany kwiatek....potem idzie jak z płatka.....
A Was podziwiam,za zmiany jakie robicie w waszych ogródkach
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 22:26, 28 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Przeczytałam zaległych 10 chyba stron, obejrzałam relację z parku, Gloria Dei poznałam już na pierwszym zdjęciu taka rozczochrana(dobra jestem rzeźba Bubba bardzo mi się spodobała, a nawłoć traktuję jako chwast i wywalam, przegorzana nie wywalam nożyce do żywopłotu takowe posiadam zrobię zdjęcie i pokaże, no i muszę naostrzyć, bo tępe Prezenta i zakupy fajniutkie pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
GabiK 22:33, 28 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Agatko, jak ruszyłaś z kopyta, to nie mogę z komentarzem zdążyć.
Piękne zdjęcia i zakupy, rabata też będzie piękna.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
agata_chrosc... 22:34, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ozz napisał(a)


Piękne rzeczy, piękne. Fajnie, że można coś takiego zobaczyć ,,okiem" innych, kiedy samemu się nie da rady obskoczyć całego świata
A tak w ogóle... czy legitymacja nauczycielska może być?

Ozz, jaka nauczycielska? No chyba, że z całą klasą wpadniesz


A wiesz, że by pewnie nie odmówili? Ty nie prowokuj, rok szkolny się zaczyna.


Ozz, każdy tak gada, a potem nici z tego. Popatrz na Anę - już , już miała przyjeżdżać i co? Nico! Znowu sama jak ten palec. Więc jeśli klasa chętna to dawaj ich. Namioty sie rozstawi i jakoś pójdzie Ale poważnie - na pewno fajna by była wycieczka, a ja zawsze chętna do pomocy
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 22:35, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ana napisał(a)
ech, na moim wrzosowisku było od wczoraj ostre przetasowanie i teraz jest tam wolny plac do zagospodarowania - podniosłam część rabaty wyzej....


No ale to jakieś fotki słonko dac trzeba, bo tak na sucho to moja wyobraźnia nie ogarnia
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 22:37, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
hanka_andrus napisał(a)
A ja dziś wygrzewając się na słońcu w ogrodzie zastanawiałam się,jak ugryźć przemeblowanie w ogrodzie,
od czegoś trzeba zacząć.......ale podobno, najgorszym momentem jest pierwszy wykopany kwiatek....potem idzie jak z płatka.....
A Was podziwiam,za zmiany jakie robicie w waszych ogródkach


Haniu
Ja to nie robię zmian tylko wszystko od początku. Zmiany to będę robić jak już wszystko posadzę Bardzo gorąco Cię pozdrawiam
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 22:39, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
monteverde napisał(a)
Przeczytałam zaległych 10 chyba stron, obejrzałam relację z parku, Gloria Dei poznałam już na pierwszym zdjęciu taka rozczochrana(dobra jestem rzeźba Bubba bardzo mi się spodobała, a nawłoć traktuję jako chwast i wywalam, przegorzana nie wywalam nożyce do żywopłotu takowe posiadam zrobię zdjęcie i pokaże, no i muszę naostrzyć, bo tępe Prezenta i zakupy fajniutkie pozdrawiam


Hej Aniu W telegraficznym skrócie, można powiedzieć A wiesz, że ja z nawłoci też zrezygnowałam, bo coś słyszalam, że strasznie się rozrasta. A przegorzanu własnie dziś nasionka kupiłam. Musze jakąś taktykę na niego przyjąć - czy rozsady w domu robić czy od razu do gruntu na wiosnę. Pozdrawiam bardzo
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 22:40, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
GabiK napisał(a)
Agatko, jak ruszyłaś z kopyta, to nie mogę z komentarzem zdążyć.
Piękne zdjęcia i zakupy, rabata też będzie piękna.


Tak mi mów Gabiku! Tak mi mów
____________________
ogród w Holandi
GabiK 22:47, 28 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Będę.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Bogdzia 22:50, 28 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
O matko ile tu nowych stron przybyło. Mnóstwo czytania i oglądania i takie miłe spotkanie z prezentami. Super. Pozdrawiam Agatko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies