Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedwiośnie ogrodu..:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedwiośnie ogrodu..:)

martika 14:13, 31 mar 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witam Cie Aga i dziękuję. Cieszę się na te Rh, mam nadzieję, że bedą piękne, i te kwiaty Chce je posadzić blisko tarasu .Zajrzę do Ciebie.Nie zamierzam przycianać Umbrelek, mam ich 5, no chyba,że delikatnie to co będzie gdzies tam przeszkadzać.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
agam 14:28, 31 mar 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
martika napisał(a)
Nie zamierzam przycianać Umbrelek, mam ich 5, no chyba,że delikatnie to co będzie gdzies tam przeszkadzać.


To ja się chyba zdecyduję ... u Ciebie jeszcze bliżej domu niż u mnie
____________________
Aga i Ogródek Agam
martika 14:34, 31 mar 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Aga, bedę zagladać i śledzic Twe poczynania
Jescze pokaże jak mi się rozrasta Cymbalaria blada, zarasta szparę między schodami a kostką, zimą też jest zielona
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
iwonadm 21:49, 04 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Martika masz pokazowy ogród ogrodowiskowy po prostu pięknie
podziwiam konsekwencję bo ja raczej w kwiaty idę
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Aneta1309 22:16, 04 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Chyba już u Ciebie pisałam bo od dawna podglądam, że za każdym razem kiedy odwiedzam Twój wątek zastanawiam się czy ja kiedykolwiek dojrzeję do takiej konsekwencji w tworzeniu ogrodu.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
martika 13:25, 05 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
DZiękuje za miłe słowa, ale na początku to tak nie wyglądało, o nie. Staram się , bo chce miec ładne widoki cały rok, jescze sporo pracy przede mna

No i chyba mam opuchlaki....te piekne i zarazem cholerne żurawki.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
martika 10:53, 06 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Pare dni temu na rabacie z zurawkami wykopałam jedną, bo muszę trochę poluzować,( tak sie potfory rozrosły) i co znalazlam jescze male krewetki. Wyciągnęłąm ta zurawkę i próbowałam ją podzielic na 3, a w srodku móstwo kulek i już nie wiem czy to nawóz czy jaja krewetek. Te zurawki kupione i posadzone w 2012 latem. Czy to moze byc jescze nawoz czy ....to najgorsz????? Foty.

____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
ewa004 12:38, 06 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ja tez takie coś znalazłam w jednej mojej żurawce ,ale ja uważam że to nawóz ,podzieliłam i posadziłam .
Żurawka była piękna ,duża i zdrowa
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
reniutek 15:07, 06 kwi 2014

Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 48
Witam,
podziwiam Twój ogród i przemyślane działania. Ja niestety najpierw działam, a potem myślę.... niestety nie służy to spójności wizerunku ogrodu.... Widzę, że na ogrodzeniu masz maty bambusowe. Czy impregnowałaś je jakimś preparatem i czy jesteś z nich zadowolona. I jeszcze jedno pytanie: w jaki sposób sprzątasz z liści wysypane żwirem klomby? Pozdrawiam. Renata
____________________
martika 17:45, 06 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
ewa004 napisał(a)
Ja tez takie coś znalazłam w jednej mojej żurawce ,ale ja uważam że to nawóz ,podzieliłam i posadziłam .
Żurawka była piękna ,duża i zdrowa

Ja póki co podzieliłam i psadziłam w doniczkach. Nie wiem co robic z resztą rabaty. czy wszystko wykopać i sprawdzic czy co?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies